Wpis z mikrobloga

Mircy ale przypal , postanowilem ojcu #!$%@? piwo z lodowki i zamknalem sie w lazience podczas kapieli , zeby go trzasnac na hejnal . Na poczatku nic nie poczulem ale potem zakrecilo mi sie w bani i zemdlalem do tej wody w ktorej kapala sie wczesniej matka i siostra . Budzi mnie stara plaskunem i krzyczy:" anon , synku ! "
Ja wgl o #!$%@? , chodzi pytam " co sie stalo " ale 5% browar wciaz mnie trzymal i zaczalem sie jakac jak #!$%@? , chyba to ze 3 razy powtorzylem xD
Stary #!$%@? drzwi srubokretem jakims z garazu xD i teraz nie mamy drzwi w kiblu .
Ehhh dajcie plusika na pocieszenie (,)
CzerstwaBulka - Mircy ale przypal , postanowilem ojcu #!$%@? piwo z lodowki i zamknal...

źródło: comment_Yl7qFlAj9JJFB8FHaEH8G7WZjqDCrRCF.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@CzerstwaBulka ja pamiętam jak pierwszy raz wypiłem browara na hejnał, chyba 12 lat miałem #!$%@?łem żubra dziadkowi i #!$%@?łem gdzieś na wsi z dala od domu z siostrą, zajebiste to było, potem dziadek zobaczył że jedno piwo mu zniknęło i nie był pewny ile kupił, i zaczął mnie podejrzewać, ale się śmiał, rodzicom nic nie powiedział, a mimo to że się nie przyznawałem to i tak wiedział że to ja, i
  • Odpowiedz