Wpis z mikrobloga

Jezdze sobie do brata pograc od czasu do czasu w CSa, mam takie dwa serwery z jakiegos forum skilluje, na ktore lubie sobie wbic i sie zrelaksowac. Serw raczej niskich lotow, ale nie znam innych ciekawych. No i raz na jakis czas musi wpasc jakis #!$%@? gimbo admin, ktory daje mi bana #!$%@? wie za co. Dzis pykam, akurat mirage, awp w lapce, ktoras runda z kolei i nagle jeb, ban. Nosz #!$%@?, ani me ani be, nic na czacie nikt nie pisal, cholera wie o co temu malolatowi chodzilo i wez tu sie nie denerwuj....

Ktos poleci jakies dobre serwy bez debilnych regulaminow i adminow kretynow?

#csgo
  • 4
@reaktiv: Ciężko teraz o dobry serwer, ja nie raz dostałem bana za "czity". Kiedyś grałem na soplicy i byli bardzo fajni ludzie, ale teraz nie wiem czy się nie pozmieniało.

Obecnie 90% serwerów to gówno prowadzone przez gimby
@krav: Bo wpadam raz na jakis czas i gram 2-3 mapki dla zabawy, a na rankedach sie czasem tak spinaja, ze sie odechciewa :d No i znam glownie mirage xD tzn te z 1.6 tez, ale nie mam pojecia jak sie nazywaja miejscowki na mapach i potem nie wiem jak mam gadac xD No i jak juz pisalem, gram u brata, jak mu wyjde z rankeda pare razy to bedzie mial
@reaktiv:
Są mapy z nazwami miejscówek ;) Na MM też możesz wpaść, zagrać i wyłączyć.
Ja czasem grywam arenę na csbydgoszcz i tam jeszcze nie miałem spin z adminami, ale wiadomo - dzieći na serwerze nie brakuje ;)