Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Lusca: No pain na gain ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zależy z jakiej pozycji startujesz. Jak masz sporo tłuszczu do zrzucenia to bez całkowitej zmiany trybu życia (jedzenie+trening to stała jego część a nie przykry obowiązek) nawet nie masz co marzyć.
@Lusca: To jest kwestia tygodnia jak organizm się przyzwyczai do nowej diety. Paradoksalnie możesz czuć się bardziej najedzona, bo zmiana diety to przede wszystkim zmiana jej składników. Jak nie masz w tym doświadczenia to odżałuj te kilka złotych i idź do dietetyczki.
@Lusca: mozna ale po co robić z siebie wieszaka, pozatym chudnięcie to kwestia idywidualna (budowy ciała), możesz pozbyc się miesa i tłuszczu ale to nie daje gwarancji że bedziesz wygladać w ten sposób
@Lusca: jasne że można ale sporo też zależy od predyspozycji genetycznych, jaką masz budowę ciała - niekoniecznie musisz się głodzić żeby tak wyglądać. Parę godzin dziennie na rolkach albo podobnego rodzaju aktywność, odpowiednia dieta i po jakimś czasie bedą efekty
@Lusca: i da i nie da. Ja sobie popatrzyłam na siebie sprzed 10 lat i wyglądałam mniej więcej jak tutaj - a wtedy wydawało mi sie, że jestem gruba - wszystko jest w głowie. Część to kwestia genów np. Szerokich bioder sobie nie wytniesz, a gruszki mają tendencję do tycia w pupie (ale to dobry tłuszcz), a część diety i ćwiczeń. Ale nie rób niczego po omacku bo tylko sobie zaszkodzisz
@Lusca otóż musisz przestać jeść. To jest sylwetka osiągnięta dzięki diecie 1000 kcal i mniej, bez żadnych ćwiczeń poza aerobami typu godzina na bieżni, a potem rzyg w toalecie. Imho nieładna i dawno passe, teraz na topie są lekko umięśnione, wysportowane fit ciała, a nie to ( ͡° ʖ̯ ͡°) chyba, że chodzisz jeszcze do szkoły ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Fidelis: kobietom tłuszcz z bioder potrzebny jest do produkcji ważnych hormonów. Dlatego anorektyczki np. Nie miesiączkują. Wmawianie kobietom, że nie powinny mieć w ogóle tłuszczu jest chore. Zresztą nawet po zawodowych sportsmenkach widać -wiele ma problem z zajściem w ciążę, utrzymaniem ciąży - zazwyczaj na ten okres robią sobie przerwę w sporcie. Słynna zdrowa Lewandowska też ściemy musiała puszczać, że karmi dziecko piersią, a przyszło co do czego to sama sie