Wpis z mikrobloga

Mirki,
Co robić, jak #gearbest wysyłał moją paczkę ponad miesiąc, a teraz w ramach rekompensaty chcą mi dać 200 punktów (4$), które oczywiście wyśmiałem... Czym im tam dowalić żeby pokazać dobitnie, że jestem #!$%@? i powinni mnie po stopach całować za to, że nie będę miał nowego telefona na święta?
#xiaomi #gearbest #priorityline ##!$%@?
  • 40
@dupa_blada: i może bot @Andczej: doprogramuje mu skrypta( ͡° ͜ʖ ͡°)
u mnie było jeszcze lepiej:
27.11 zamówienie z EU-17 i processing
nagle
08.12 godz. 13.04 telefon z domu, że był GLS i paczkę zostawił
08.12 godz. 13.34 email z gearbest zamówienie zostało wysłane
@Monco: @dupa_blada: Ta akcja była aktualna 4 miesiące temu Mirku, nie teraz kiedy w okresie świątecznym wszystkie paczki są opóźnione, co jest normalną koleją rzeczy. Zamawiacie produkt z drugiego końca świata, płacicie często najniższą możliwą cenę, więc musicie czasami się pogodzić z długim czasem oczekiwania. Zawsze możesz wybrać DHL, jeżeli zależy ci na czasie.
@GearBest_Polska: @radex324: Razem z koleżanką zamawialiśmy telefony 11.11 w odstępie pół godziny. Ona dostała swój już na początku grudnia, mój wysłali dopiero w ten piątek, mimo iż oba telefony miały być wysłane następnego dnia. Forma wysyłki ta sama.
No jak tu się nie #!$%@?ć? Jakbym wiedział że tak długo będę czekał to by mi koło wacka latało to zaoszczędzone 20zł względem następnej oferty.
@GearBest_Polska: @radex324: moja paczka (drukarka) zamówiona ponad 30 dni roboczych temu za opłatą za transport w wysokości 160zl wyszła wkoncu po przesłaniu zgłoszenia na policję i wysłania pisma ze zgłoszeniem do przelewy 24. W między czasie nastapila wymiana uprzejmości. Dużo wiadomości że mam nie nadana paczkę i mieli to w.... Po tym jak się okazało że faktycznie nie Nadali zaproponowali 300 ptk jaja. Teraz wisi w Anglii w Hinckley.
Po
Ja też nic więcej nie zamawiam na gearbest, na aliexpres zamawiam bardzo dużo i nie ma żadnych problemów a tu jedna paczka z płatną dostawą i takie problemy. Nadal nie przyszła może jutro dojdzie.
@radex324: u mnie wczoraj w Anglii, ale jestem niemalże pewien, że dojdzie pierwszego dnia po świętach, czyli środę. Gdyby wszystko choćby jeden dzień szybciej się odbyło to miałbym już u siebie i byłoby to jako prezent na czas :c Ponad 30 priority line.
@radex324: A z Czech nie leci do Anglii :D ? U mnie wysłali 16 listopada i dopiero wczoraj pojawiła się w EU. Także to już 35 dni z priority line. Miał być fajny prezent, a będzie raczej opóźniony ;c
@radex324: No ja też z Chin i miałem że jest w Pradze, a potem w Middlesex w GB, a potem w Hinckley w GB. Choć jak nie patrzę na alipaczka ale na faryaa to jest w Czechach ;x
Kurde czas mija a paczki nie ma, nigdy więcej zamawiania z gearbest... na aliexpres paczki zawsze do mnie dochodzą nawet teraz ciągle dochodzą w krótkim terminem, miało zdążyć na święta a przyjdzie pewnie po nowym roku jak nie lepiej...
Problemem w tym przypadku nie jest to, że przesyłka długo idzie... Święta, czarny piątek itp... można nawet zrozumieć... ale promocyjne sprzedawanie niedostępnych towarów to niestety na GB nic nowego. Też mi się trafiło kupić tablet (nie, nie była to przedsprzedaż), rzekomo dostępny i na samą wysyłkę czekałem ponad miesiąc. A informacja na temat terminu wysyłki w opisie produktu zmieniała się niemal codziennie. GB zaproponował jedynie 2 wyjścia - oczekiwanie nie wiadomo do
@mszczepa: W moim przypadku zmieszczą się pewnie idealnie żeby doszło akurat dzień po świętach zamiast na święta. Jeden dzień szybciej i wszystko byłoby fajnie ^^ 42 dni czekania, piękny priority line. W tym czasie doszły wszystkie pierdoły nierejestrowane jak i rejestrowane.