Wpis z mikrobloga

Mireczki kochane, jako że ostatnio mam odrobinę więcej czasu i zauważyłem, że nasza ukochana #tibia niejako wraca do łask, to postanowiłem zrobić sobie palka na #secura. Ostatni raz poważnie grałem w 2005, więc możecie domyślić się, że ogrom nowości jest dla mnie przytłaczający ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatni update jaki pamiętam to dodanie Tiquandy XD Dodam też, że grałem wtedy jako dzieciak i bardzo noobiłem (częste zmiany servów, non stop dedy i ginięcie od pk xd), więc nigdy nie miałem żadnego high levela xd nigdy też nie grałem tak na poważnie palkiem, chociaż zawsze mi się marzył. Ale sentyment do gry mam ogromny i zawsze ją bardzo lubiłem. Kupiłem też pacca na próbę. Zapoznałem się z jakimiś poradnikami z reddita i youtube'a i teraz chciałbym zapytać, czy robię to dobrze. Otóż mam 17 lvl, dist 50 (wiem słabo, ale dopiero wczoraj odkryłem, że dodali coś takiego jak offline training XD), siedzę w Port Hope i walę na sukę swamp trolle i crocodile, zarabiając na medicine pouchach ( ͡° ͜ʖ ͡°) walę ze spearów, próbowałem z throwing starów bo tak pisali w jakimś poradniku ale za duże waste xd Mam też już blue robe, crown helmet, guardian shield, plate legi także eq pierwszorzędne ( ͡° ͜ʖ ͡°)- więc podsumowując prosiłbym o info czy dalej mam tam siedzieć, ewentualnie jakie dalsze kroki podejmować. A i zdobyłem pierwszego mounta, tego osiołka XD i na Edron zrobiłem task z zabiciem 100 trolli. Wiem, że te taski są ważne i dostaję się za to jakieś punkty, ale nie wiem do końca jak to działa. Czy nowe taski mogę przyjmować tylko na Edron? A i jeszcze dodam, że teraz w okresie okołoświątecznym na grę będę poświęcał troszkę więcej czasu, ale ogólnie myślę, że będę grał maksymalnie jakieś 10h tygodniowo. Ogólnie mam zamiar grać dla przyjemności i rekreacji, żadnego kokszenia ;) Pozdrawiam serdecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tibiazwykopem
  • 6