Wpis z mikrobloga

Zauwazyliscie ile jest gimbazy na mirko, hejtującej wyroby tytoniowe i dobre trunki wyskokowe? Kobieta wrzuciła zdjecie swojej lodówki z 3 napoczętymi butelkami i stuleje ją zjechali od alkoholikow xD wyjmijcie kijeczki z dupek - jak wy nie potraficie sie bawić to nie znaczy ze kazdy tak ma. #a-----l #przemyslenia #bekazpodludzi
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheRakQueen: Sprawa prosta. A-----l = podludzie. W pełni popieram Twoje zdanie.

Nie "trochę alkoholu", nie "p--o raz na rok", nie "wino do obiadu", nie "po maluchu u cioci na imieninach". Wyraziłaś absolutnie jednoznaczną, klarowną, nie pozostawiającą cienia wątpliwości opinię, popartą w tym momencie przez ponad 170 osób. Jesteś influencerem tego wpisu, inni liczą się z Twoimi osądami. XD
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: nigdy nie zrozumiem idei we wciąganiu do płuc spalonego węgla, a a-----l jest c-----y w smaku.
różowa w gorących została zjechana za HEHE MY TO WARIATY STUDENTY, JEDZENIA NIET ALE NA ALKO TO JEST IKS DE, a nie za sam a-----l przecież. to jest różnica
  • Odpowiedz
nigdy nie zrozumiem idei we wciąganiu do płuc spalonego węgla, a a-----l jest c-----y w smaku.


@4Head: nic z tego co napisałeś nie jest związane z tematem. Gdzie k---a typku masz spalony węgiel? I gdzie są twoje dowody udowadniające że a-----l jest tak c-----y na maksa, by wszystkich na około wyzywać od alkoli?
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: W sumie to w tyłku mam czy ktoś lubi pić, czy palić, jego sprawa. Ale sposób w jaki prowadzisz dyskusję, patrzysz na innych z góry, wyzywasz ludzi, którzy mają inne zdanie od Ciebie...żałosne.

  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: a nie jest tak, ze juz po jakims czasie nie sprawia to takiej przyjemnosci, raczej ulge, ze ze juz pozbylo sie tego uczucia przymusu zapalenia kolejnej?
Nie znam sie, bo palilam tylko baaardzo okazyjnie, ale wydaje mi sie, ze jak sie zapali raz na pare miesiecy to wrazenia sa zgola inne niz przy codziennym paleniu.
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Ogólnie to zauważyłem że typowy wykopek potrafi nawet z gwałciciela zrobić zagubionego romantyka, jeśli tylko będzie to pasowało do jego narracji, która uderza w osobę/grupę której nie lubi. Bez jakichś szczegółowych statystyk, ale mam wrażenie że większość tutaj karmi się tym, że mogą podreperować swoją niską samoocenę wyrzygując się na kiboli/lewaków/muslimów/imigrantów/feministki/prawaków, każdego kto tylko nie mieści się w ich wąskim światopoglądzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: ale ja sie nie czepialam uzalezniajacego aspektu, jestem ciekawa jak duza przyjemnosc sprawia palenie gdy robi sie to codziennie, bo jedni mowi, ze mala i dlatego chca z tego wyjsc, inni ze wciaz taka sama.
Ciekawi mnie to, ale przeciez z tej ciekawosci nie pojde i nie zaczne codziennie palic :P
  • Odpowiedz