Wpis z mikrobloga

Rak taki śmieszny. Abortowane płody super zabawne. Niemowlaki w mikserze - beka. Z powodzeniem można żartować z tych bez rąk, nóg albo i rąk i nóg oraz upośledzonych (ze szczególnym uwzględnieniem tych z zespołem downa) no i chorobliwie otyłych. Fajnie jest się też czasem pośmiać z depresji. A nie, czekaj... Jak śmiesz śmiać się z depresji Ty bezduszny, pozbawiony empatii gnojku! Ty chamie okrutny! To jest poważna choroba! Możesz kogoś zranić i zrobić mu przykrość! Ty, Ty typie, Ty! Nunu, nie wolno.

Eh.

#depresja #problemypierwszegoswiata #przemysleniazdupy
puddin - Rak taki śmieszny. Abortowane płody super zabawne. Niemowlaki w mikserze - b...

źródło: comment_6gM76IVg1t5aybFp9Pv2IEV4d9D0Qu3t.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@puddin: #!$%@? ale ty serio zlapalas konkretnego użytkownika na śmianiu się z choroby a potem użalaniu się nad swoją depresja czy wrzucasz cały wykop do jednego worka?
Bo jeśli tak chyba z tobą jest coś nie tak
  • Odpowiedz
@Haradrim: Nadinterpretujesz. Ja nie piszę o ludziach z depresją, którzy się śmieją z innych chorób. Ja piszę o ludziach z depresją, którym odbyty pękają za każdym razem gdy ktoś ośmieli się napomknąć o depresji w sposób inny niż ten pełen współczucia i zrozumienia. Tak jak Tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@puddin: Śmianie się z ludzi z depresją może ich pchnąć ku samobójstwu. Śmianie się z ludzi z rakiem może u nich wywołać depresję. Wniosek? Ci z rakiem są o krok dalej od śmierci niż ci z depresją. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Please_Remember Weź ty czytaj ze zrozumieniem i nie wkładaj mam do ust rzeczy, których nie powiedziałam. Nigdzie nie napisałam, że depresja nie istnieje, a że niektorzy mają tendencję do dopisywania swojemu złemu humorowi poważne choroby psychiczne. A to o braniu się do roboty to już wgl z dupy wziąłeś XDD
  • Odpowiedz
Nadinterpretujesz. Ja nie piszę o ludziach z depresją, którzy się śmieją z innych chorób. Ja piszę o ludziach z depresją, którym odbyty pękają za każdym razem gdy ktoś ośmieli się napomknąć o depresji w sposób inny niż ten pełen współczucia i zrozumienia. Tak jak Tobie


@puddin: powtórze: złapałaś konkretnego użytkownika czy wrzucasz wszystkich do jednego worka
  • Odpowiedz
@Haradrim: Skąd w ogóle pomysł, że ja wrzucam wszystkich do jednego worka? Ty rozumiesz sens mojego wpisu czy tak się striggerowałeś, że nawet nie próbujesz zrozumieć?
  • Odpowiedz
@snowball666: Nie. Wielu użytkowników wykopu śmieje się z raka, martwych płodów i innych, i w większości przypadków w tego typu wpisach nie pojawia się fala krytyki. Wielu użytkowników wykopów śmieje się też z depresji i w większości tego typu wpisów pojawia się ktoś krytykujący nabijanie się z depresji.
  • Odpowiedz
@puddin: nie spotkałam się z czymś takim, tzn nie sledze wpisow o depresji ale jak juz jakies sa to przeciez standardowym smieszkiem w tym temacie jest "pobiegaj, wyjdz do ludzi" i kazdy o tym wie i tak smieszkuje :)

Co innego gdy jest wpis gdzie ktos pisze ze ludzie sobie depresje "wymyslaja" bo im sie np nudzi (xd) czy cos w tym stylu, to sie nie dziwie ze taki uzytkownik
  • Odpowiedz
@snowball666: No tak, bo nikt nie przychodzi do internetu i nie kłamie, że ma depresję. Na pewno też nikt na całej ziemi nie wymyślił sobie depresji, ani nie myli depresji ze smutkiem z powodu braku nowego ajfona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I właśnie o tym mówię. Ludzie gorliwie i zawzięcie bronią depresji. I nawet to słynne "wyjdź do ludzi i pobiegaj" spotyka się wielokrotnie z krytyką,
  • Odpowiedz
@puddin: czy jakas osoba chora na depresje cos ci zrobila ze piszesz to w takim tonie? Ludzi na wózkach tez nie cierpisz i im mowisz ze sobie wymyślili że nie mogą chodzić? xd Zobacz, twoje podejscie to nie jest nabijanie sie z depresji tylko jakas dziwna wrogość i ignorancja bo tez najwyrazniej nie zdajesz sobie sprawy że to choroba i bywa że bardzo ciężka. Jeszcze ta wstawka o ajfonie i
  • Odpowiedz
@Jelonki: nic nie nad interpretuje, przez to ciągłe gadanie "co ty tylko jest ci smutno nie masz depresji" ogromna ilość ludzi lekceważy swoje zdrowie psychiczne jak i swoich bliskich, przez co wielu ludzi którzy dawno już powinni skorzystać z pomocy doprowadzają się do beznadziejnego stanu
  • Odpowiedz
@snowball666: O. No i widzisz. Obruszasz się, bo zamiast ślepo współczuć każdemu kto kiedykolwiek zasugerował, że może mieć depresje, ośmielam się kwestionować depresje części ludzi. Jestem też gotowa kwestionować niepełnosprawność części ludzi na wózkach. Mało było w internecie zdjęć z "cudownymi" ozdrowieniami na meczach piłkarskich? Swoją drogą łatwiej jest zweryfikować czyjś paraliż niż głęboki wewnętrzny smutek i poczucie bezsensu. Też mogę zacząć mówić, że mam depresję. Mogę też zacząć mówić,
  • Odpowiedz
@puddin: szkoda gadać, z tego co mi sie wydaje to jestes starsza ode mnie a masz strasznie dziecinne podejście do niektórych spraw, ale to wykop to co ja sie dziwie, no nic pozostaje mi życzyć żeby ciebie ani nikogo z twoich bliskich jednak nie dotknęła depresja i zebys nie musiała się mierzyć z tą chorobą bo nie podołasz

Jak próbujesz mi imputować depresje to spudłowałaś.
  • Odpowiedz
no nic pozostaje mi życzyć żeby ciebie ani nikogo z twoich bliskich jednak nie dotknęła depresja i zebys nie musiała się mierzyć z tą chorobą bo nie podołasz


@snowball666: czy tego samego (nie)zyczysz wszystkim ktorzy postuja dzieciaki z zespolem downa i "smiesznymi" dopiskami? Tak samo posty ludzi na wozkach itd?
Albo nie rozumiesz celu tego wpisu, albo cos cie mocno w nim ubodlo.
Opka nie kwestionuje istnienia depresji, nie kwestionuje rowniez ze na wykopie ludzie sa nia dotknieci i czesc z nich potrzebuje
  • Odpowiedz