Wpis z mikrobloga

  • 2
Przed chwilą znalazłam moją Kiki pod drzwiami 4 piętra wyżej. Jej nocna eskapada zaczeła się wczoraj pod wieczór. Szybko szłam spać i nie zauważyłam jej nie obecności. Ehh, ale wszystko się dobrze skończyło. Bida nie ma oczu i mie ma za najlepszej orientacji w terenie.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Lavie lubi poszerzać horyzonty, ale potem jej przechodzi na długi czas. Bardzo się ucieszyła jak mnie usłyszała.
@R0el pies tylko w domu. Brak miejsca na ten czas.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Lavie wczoraj zamawiałam pizze i jak odbierałam to między nogami przeszła nie zauważona a karton ją skutecznie zasłomił :/
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@R0el ruch też lubię, ale mie w ulewę, śnieg i jak mi się nie chce. Dlatego kot, Kiki ma coś w sobie że nie sposób jej nie lubić i skradła mi tym serce.
  • Odpowiedz
  • 0
@kulu psy mają coś w sobie czego koty nie mają i odwrotnie, szanuję twój światopogląd! a nie myślałaś nad przygarnięciem drugiego kota? twojej Kiki może byłoby łatwiej
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@R0el myślałam, ale przez swoje upośledzenie ciężko jej zaakceptować drugiego. Boi się i czuję się odtrącona. Próbowałam, nie bardzo to wygląda.
  • Odpowiedz
  • 0
@kulu to może spróbuj ją zabierać do znajomych co mają koty (albo inne zwierzęta) w nóż się przekona. mój sparaliżowany królik uwielbiał psa sąsiadów
  • Odpowiedz
  • 0
@kulu to ją kochaj po prostu, nie wiem jak to dokładnie z kotami jest bo mam pieska ale koty to też chyba spoko istoty co chcą mieć stado, daj jej to xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@R0el kocham ją, na tą chwilę ma wszystko czego potrzebuje i jeszcze więcej. Najbardziej lubię dawać jej nowe zabawki i ta radość nie do opisania. Zawsze ma minę "jednak mnie kochasz" zdecydowanie fajne z niej kocio, ale jak na kocice przystało z humorkami ;D
  • Odpowiedz
  • 0
@kulu pytanie bez podtekstów: mieszkasz sama? chodzi mi o to czy twój kot ma stały kontakt z innymi ludźmi, współlokatorki/rzy albo jakiś boy?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@R0el mq stały kontakt, 10 związek + córa i jeszcze jedno w drodze. Jak córka się urodziła to kocio miało lekki kryzys ale teraz bardzo się lubią ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@kulu no to masz szczęśliwe stado, nie zmieniaj nic jeżeli nie widzisz problemów a koteł jakoś sobie poradzi, musi. nie możesz przecież żyć za nią, użalanie się jest chyba najgorsze ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@R0el u mnie nie ma użalania, zdecydowanie najgorsze. Ja nawet tego nie lubię słuchać, ojoj jaki biedny kotek. A tak na prawdę to sobie radzi tak jak inne, z paroma wyjątkami. Nie chodzi po blacie w kuchni, to zdecydowany plus. :)
  • Odpowiedz