Wpis z mikrobloga

#wykopowaintegracja korzystając z wolnej chwili napiszę swoje doświadczenie z tą zabawą.

jak dowiedziałem się, że przydzieliło mi różowego to na początku się cieszyłem, a potem zrobiło mi się smutno, bo spodziewałem się jakiejś głupiej osoby, z którą nie będę miał o czym rozmawiać. jednak zaskoczyłem się bardzo miło. trafiłem na dziewczynę parę lat starsza ode mnie, studentkę, która do mojego obrazu typowej studentki nie pasowała. przede wszystkim jest bardzo bardzo mądra. w przyszłości chce zostać naukowcem. pomimo tego, że to zupełnie nie moje środowisko to uwielbiam z nią rozmawiać. jest dokładnie taka dziewczyną jaka chciałoby się przedstawić rodzicom. jest ułożona, bardzo miła, opowiada mi o frezarkach, druku 3D, rodzajach materiałów, a mnie to wszystko niesamowicie ciekawi. lepiej trafić nie mogłem! dziękuję pan @FHA96.

  • 12
@FHA96: przy przeczytaniu pierwszej wiadomości miałam wrażenie, że trafiłam na jakiegoś wycofanego, oschłego gościa i trochę przestraszyła mnie wizja męczącej rozmowy, utrzymywanej na siłę. Szybko jednak okazało się, że moja para ma bardzo dużo do powiedzenia, ale jednocześnie potrafi wykazać zainteresowanie drugą osobą. ciężko powiedzieć czego spodziewałam się po tej zabawie, ale na pewno nie dziewiętnastolatka, który dojrzałością odbiega od większości swoich rówieśników. chłopak wydaje się lekkoduchem, który nie przysparza sobie