Wpis z mikrobloga

Przypominam tym co w nocy nie oglądali. Gruby się nie zgodził na to aby ustawić cel na pierścionek zaręczynowy dla Arsena który chce się zaręczyc z swoją kobieta. Powód? Gruby mówi że prawdziwy meSZczyzna powinien zarobić własnymi rękoma w pracy na pierścionek,, wesele itd.
Niby racja ale.. Po 5 minutach powiedział że on (gruby) już ma pieniądze na pierścionek, wesele i na utrzymanie dziecka do końca życie. Oczywiście pieniążki ciężko zarobione w kopalni węgla gdzieś na Śląsku. No bo nie z donejtow.. Pluje mu w ryj
#danielmagical
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skizo: K---a dobrą wymówkę sobie wymyślił na poczekaniu żeby tylko jego grube $$$ nie spłynęły przypadkiem do Arsena kieszeni. Kolejny raz j---e się w zeznaniach - na utrzymanie dziecka ma a 70k musi zbierać? tak, tak, POMUSZcie ludzie, k---a szkoda to już komentować, tfu egoistyczna świnio.
  • Odpowiedz
@skizo: Oglądam go prawie codziennie, ale tą akcją to o-----ł po całości.. Szkoda Arsena, kumpel od dzieciaka i takie coś mu powiedzieć. Zresztą nie pierwszy raz.
Sam w takiej sytuacji się znalazłem. Kumpel od dzieciaka, pomagałem mu w budowie altanki- wszystkich na "oblewanie" zaprosił a mnie nie. Powód? To niby jego siostra robi imprezę... P.S ta sytuacja tylko przelała czarę goryczy, trzeba mieć swój honor.
W przypadku Arsena jest tak
  • Odpowiedz