Wpis z mikrobloga

Kurde, ostatnio miałam urodziny. No i wiadomo, parę osób złożyło mi życzenia na fb, w tym mój były. W ramach podziękowań lajkowałam każde życzenia no i jego również, bo w zasadzie ten człowiek nie ziębi mnie ani nie grzeje, a podziękować raczej wypada. No i teraz akcja. Tydzień później mój obecny robi mi imbę, że polajkowałam, że równie dobrze on mógł do swojej byłej napisać z życzeniami, ale nie zrobił tego bo pomyślał, że ja mogłabym się dziwnie poczuć itd itp i ogólnie jazda. No i tłumaczę, że w sumie to nie to samo bo ja byłemu nie składałam życzeń, ale nie mam wpływu na to, że on postanowił a z czystej kultury podziękowałam. (w sumie to trochę przykro mi się zrobiło, bo brzmiało to jakby żałował, że nie napisał do niej przeze mnie) I w sumie teraz jest dziwnie, jest na mnie zły a ja nie widzę do końca powodu. Olanie człowieka gdy składa życzenia wydaje mi się dość szczeniackie. Dlatego też #ankieta

Zrobiłam źle?

  • Nie powinnaś lajkować, Twój niebieski ma rację 7.1% (128)
  • Wypadało podziękować, nie widzę problemu 92.9% (1666)

Oddanych głosów: 1794

  • 60
  • Odpowiedz
Wystarczy być w związku i polajkować kilka zdjęć modelek, ból dupy różowych bywa wtedy okrutny xD


@belwarg: Wolę nie być w związku wcale, niż być w związku z kwintesencją logiki różowych pasków i mieć za partnerkę kogoś kto mi robi inby o lajka na FB.
  • Odpowiedz
@ImYourPastClaire: Powód zazdrości raczej mamy między sobą wyjaśniony, nie jest to z mojej winy, ale nie chcę zagłębiać się w temat, bo nie napisałam tego w negatywnych zamiarach czy by go oceniać, chcę tylko zrozumieć, sprawdzić czy ja coś zrobiłam nie tak, a między sobą nie mogliśmy dojść do porozumienia. Każdy ma inny punkt widzenia. Wiadomo, że w rozmowie z kimś na kim Ci zależy jest czasem trudniej bo emocje
  • Odpowiedz
@goldziak: Żałosne, myślisz, że kogokolwiek w Internecie obchodzą płaczliwe żale atencyjnej, nastoletniej kozy przeżywającej swoje pierwsze miłosne rozczarowania? Za tydzień pewnie będziesz miała innego chłopaka, za dwa tygodnie jeszcze innego i z perspektywy czasu wysrywanie przez ciebie tych emocjonalnych wypierdów nie ma sensu, tak to z wami rozrywkowymi małolatami jest. Może wykop to nie jest jakaś elita Internetu, ale zaśmiecanie mikrobloga wpisami na poziomie 13-letniej idiotki piszącej do Bravo to
  • Odpowiedz
@goldziak: nie doczytałem do końca skonczyłem na "lajkowałam zyczenia urodzinowe". To jest taki rak ze szok mam zawsze ukryte dzien urodzin ,bo nie lubie sztucznych zyczen od osob które ledwo moja morde rozpoznaja. Sam za to tez nie składam ,a jak widzę osobę na zywo to wtedy lecą zyczenia POZDROWIONKI itepe ...
  • Odpowiedz
w sumie to trochę przykro mi się zrobiło, bo brzmiało to jakby żałował, że nie napisał do niej przeze mnie


@goldziak: dorośli ludzie i mają inby o składanie życzeń na fejsie ()
  • Odpowiedz
@goldziak: Kurła o coś takiego robić inbę xD czy ludzie mają za mało stresu w życiu czy rozrywek, że o coś takiego robią dymy? No #!$%@?
  • Odpowiedz