Wpis z mikrobloga

Kurde, ostatnio miałam urodziny. No i wiadomo, parę osób złożyło mi życzenia na fb, w tym mój były. W ramach podziękowań lajkowałam każde życzenia no i jego również, bo w zasadzie ten człowiek nie ziębi mnie ani nie grzeje, a podziękować raczej wypada. No i teraz akcja. Tydzień później mój obecny robi mi imbę, że polajkowałam, że równie dobrze on mógł do swojej byłej napisać z życzeniami, ale nie zrobił tego bo pomyślał, że ja mogłabym się dziwnie poczuć itd itp i ogólnie jazda. No i tłumaczę, że w sumie to nie to samo bo ja byłemu nie składałam życzeń, ale nie mam wpływu na to, że on postanowił a z czystej kultury podziękowałam. (w sumie to trochę przykro mi się zrobiło, bo brzmiało to jakby żałował, że nie napisał do niej przeze mnie) I w sumie teraz jest dziwnie, jest na mnie zły a ja nie widzę do końca powodu. Olanie człowieka gdy składa życzenia wydaje mi się dość szczeniackie. Dlatego też #ankieta

Zrobiłam źle?

  • Nie powinnaś lajkować, Twój niebieski ma rację 7.1% (128)
  • Wypadało podziękować, nie widzę problemu 92.9% (1666)

Oddanych głosów: 1794

  • 60
@goldziak: pewnie czegoś nie ogarniam, ale dziwne jest by kochając kogoś umieć w ogóle robić temu komuś awanturę o cokolwiek.

Przecież można o wszystkim pomówić z wyczuciem i na spokojnie, tak aby nikomu nie sprawiać przykrości. Jeżeli to rzeczywiście ważne. A lajk?

Długo miałem bordo, więc traktuj powyższe z przymrużeniem obydwu oczu(współcześnie powiemy raczej "wszystkich oczu").