Wpis z mikrobloga

Tak w ogóle - jak zarobić trochę golda? Mam tam jakieś dwa decki - Midrange Huntera i "budżetowego" Jade Druida, jednakże nie wiem, co dalej. Rozumiem, że jak będę grał - gold sam się jakoś wbije, ale jak najlepiej go farmić? Areny? Próbować robić te przygody? W tym pierwszym "Koboldy i Katakumby" za #!$%@? nie mogę przejść siódmego bossa. W tym drugim zrobiłem epilog, dostałem pakiet i nie wiem, czy robić to dalej, bo moim zdaniem też łatwo nie było. Z góry dzięki.

#hearthstone
  • 11
@SmutnyStulejarz: @Refusek: A co, jeżeli ni #!$%@? nie mogę tego zrobić? W katakumbach nie mogę przejść 6. bossa. Frozen - nie wiem, jak przejść drugiego gościa, bo otrzymuje tylko dmg od broni, więc nie mam, jak tego zrobić. No i jeszcze prolog Karzahanu. Musi być heroiczny? Bo ten łatwy nic mi nie dał, a heroicznego nigdy w życiu nie przejdę.
@n1c3 nie musisz przechodzić ostatnich bosow, w katakumbach pakietu dostajesz tylko za misje które są obok zwykłych, później co najwyżej za pokonanie wszystkimi klasami dostać możesz rewers
Co do tronu to zrób jak ja, warrior i wszystkie bronie, heroic strajki upgrady itp
prolog zwykly dawal czar do maga za 7 i coś jeszcze więc na pewno dostałeś