Wpis z mikrobloga

Takie małe porównanie.

Poszedłem sobie kiedyś na tą demonstrację poparcia dla rządu PiSu. Sporo ludzi było, całe krakowskie przed pałacem zapchane.
Akurat o tej samej porze pod parlamentem była demonstracja KODu, wracając stamtąd wielu siłą rzeczy musiało przejść przez ludzi z demonstracji PiSowskiej.
Ale oczywiście, to my jesteśmy faszystami, kato-TALIBAMI, kibolami, dyszącymi nienawiścią PISUARAMI itd., których od zawsze mass-media próbują zochydzić, zdehumanizować, zaszczuć, by potem łatwiej pozabijać.

Ale oczywiście, to my jesteśmy faszystami, kato-TALIBAMI, kibolami, dyszącymi nienawiścią PISUARAMI itd., których od zawsze posłuszne media i wynajęci front-meni próbują zohydzić, zdehumanizować, zaszczuć, zmarginalizować i na końcu zniszczyć, jak już nie raz robili.
Tak samo jest wszędzie na Zachodzie, nie tylko w PL.

Niektórych jeszcze może zaskakiwać bądź szokować zachowanie tych zwyrodnialców, ale naprawdę nie ma w tym nic nadzwyczajnego.
To są ludzie nawykli do przemocy wobec patriotów, i nawykli do całkowitej bezkarności. I nawykli do posiadania władzy, jakiej zwykły szaraczek nie ma.
#!$%@? Rasa Panów.

Ja to widzę od wielu lat, nie raz też tak do mnie się zwracali.
Ile razy widziałem - starszych mężczyzn w drogich płaszczach, kobiety w luksusowych kreacjach, jak lżą, jak plują, jak bluzgają - żule spod monopolowego to przy nich okazy kultury i ogłady.

#neuropa #4konserwy #bekazkod #bekazpodludzi #bekazlewactwa #polityka
  • 1