Wpis z mikrobloga

@robertoskit: ja sie coś nie pokoje bo oficjalny powód przełożenia z 13 grudnia na jutro to wykrycie jakiegoś syfu w przewodach paliwowych drugiego stopnia. Co to w ogóle ma być? Rakieta złożona, ustawiona wszystko czeka a tu takie buty? Mam wrażenie, że coś jest nie tak. Sam fakt, że Zumę przełożyli na nie wiadomo kiedy konkretnie...
@robertoskit: znając zycie Iridium pójdzie bez najmniejszego oporu. Ci to zawsze mają ten start prosty i przyjemny a przecież aż 10 satelit :D Najwazniejszy jest Heavy. Jak się platforma spieprzy to nie dość, że będzie znowu roztrząsanie co się stało, modyfikacje, plany to wszystko może opóźnić BFR... A jak poleci to już sukces, nawet jak jakiś człon nie wyląduje. Nie szkodzi, algorytmy do poprawy.
Hej tutaj jest lista skrótów, które pojawiły się do tej pory w tym wpisie i jego komentarzach.

BFR - Big Falcon Rocket – Nazwa używana do określania następnej rakiety SpaceX, która ma być większa niż Falcon Heavy.
OCISLY - Of Course I Still Love You (Marmac 304) – “Oczywiście, że wciąż cię kocham” – Pseudonim barki ustawianej na Atlantyku, służącej jako lądowisko dla pierwszego stopnia rakiety. Następca JRTI.

Jestem botem