Wpis z mikrobloga

To fascynujące, jak neuropki, uważające się za najmądrzejszych na tej stronie, są podatni na najniższe zarzuty polityczne, rodem z pism dla nastolatek.

Wiele można Kaczyńskiemu zarzucić, ale serio najważniejszym problemem jest to, że nie ma żony, czy jest prawiczkiem, jak jeszcze kilka miesięcy temu trąbiono?

XDDDDDDD

Przecież to zarzuty rodem z gimnazjum i doskonale pokazują jak niskimi pobudkami kieruje się ta głupsza część neuropy.

Poważny człowiek czepiał by się decyzji politycznych, a plebs zagląda ludziom do łóżka i na tej podstawie chce decydować o tym kto powinien rządzić.

#rakcontent #shitwykopsays #bekazlewactwa #lewackalogika #grazynacore #4konserwy #codziennypk500 #polityka
L.....i - To fascynujące, jak neuropki, uważające się za najmądrzejszych na tej stron...

źródło: comment_rhKlu3sO8qGXBBji3spXHv81crvGfWNc.jpg

Pobierz
  • 79
@Jaraz: Nie, oceniam jedynie treść obrazka. Ten, który tam pisze i ci, którzy go plusują niczym się nie różnią od takich, co się śmieją z ludzi, którzy są brzydcy, kalecy, czy upośledzeni, bo co to ma dla kogo za znaczenie, czy Kaczok ma 70 lat, jest samotny i siedzi na państwowym? To ma być argument przeciwko niemu? To ma być zarzut? To jest śmieciowy atak. Może chciał sobie taką drogę w
@Lawrence_z_Arabii:

Wyśmiewam po prostu masakryczne obniżanie poziomu przez takie rzeczy jak wpis, którego screena wrzuciłem powyżej.


Czekaj, to ten wpis o lizaniu brudnych #!$%@?ów w którym wyśmiewasz "gówno-przygody tinderowców zafascynowanych seksem bez zobowiązań", to było zwiększanie poziomu wykopu, tak?
@Radeg90: Analogia zupełnie nietrafiona. Lekarz uczy się całe życie lecząc tego, dajmy na to raka - dlatego potrafi to robić. I to zarówno od strony teoretycznej jak i PRAKTYCZNEJ (bo to robi).

W jaki sposób odniesiesz to do Kaczyńskiego?
@Radeg90: jeszcze raz, bo czytasz wybiórczo... Porównujesz Kaczyńskiego i jego oderwanie do rzeczywistości, do lekarza, który może leczyć nie mając samemu raka.
Zatem: Lekarz cale życie uczy się jak leczyć raka, zarówno w teorii jak i w PRAKTYCE (to to słowo, które pominąłeś).
Czyli uczy się jak to robić i to robi.

Jak to odniesiesz do Kaczyńskiego?
@Radeg90: jest bezdzietnym kawalerem, do niedawna niemającym nawet konta w banku.
Jeszcze raz (trzeci): jak odniesiesz (wykształconego teoretycznie i doświadczonego praktycznie) lekarza, którego przykład sam przywołałeś, do Kaczyńskiego?
@Jaraz: No rzeczywiście skandal, poważne argumenty. xDDD Jeśli oderwaniem od rzeczywistości jest brak posiadania konta, to dla Ciebie wariatami jest również część emerytów.

Nadal nie podałeś dowodu, że on takiej praktyki nie ma, tak jak napisałem powyżej, skoro tak twierdzisz. Ale za to cały czas zmieniasz front i naciskasz, że to ja mam podać argument, że ma praktykę, podczas, gdy Ty cały czas naciskasz, że jej nie ma i starasz się