Wpis z mikrobloga

To fascynujące, jak neuropki, uważające się za najmądrzejszych na tej stronie, są podatni na najniższe zarzuty polityczne, rodem z pism dla nastolatek.

Wiele można Kaczyńskiemu zarzucić, ale serio najważniejszym problemem jest to, że nie ma żony, czy jest prawiczkiem, jak jeszcze kilka miesięcy temu trąbiono?

XDDDDDDD

Przecież to zarzuty rodem z gimnazjum i doskonale pokazują jak niskimi pobudkami kieruje się ta głupsza część neuropy.

Poważny człowiek czepiał by się decyzji politycznych, a plebs zagląda ludziom do łóżka i na tej podstawie chce decydować o tym kto powinien rządzić.

#rakcontent #shitwykopsays #bekazlewactwa #lewackalogika #grazynacore #4konserwy #codziennypk500 #polityka
L.....i - To fascynujące, jak neuropki, uważające się za najmądrzejszych na tej stron...

źródło: comment_rhKlu3sO8qGXBBji3spXHv81crvGfWNc.jpg

Pobierz
  • 79
dzięki za przyznanie mi racji, rzadko się to w Twoim przypadku zdarza


@k1fl0w: Gdzie uważam się za najmądrzejszego? Uważam się po prostu za kogoś zaledwie mądrzejszego od idiotów.

To tak jakbym powiedział, że jestem silniejszy niż dziecko. To żadna chwała.

Jest wiele osób mądrzejszych ode mnie, ot taki @Brzytwa_Ockhama na przykład. Ja takiej wiedzy jaką on ma, raczej nie będę mieć nigdy.

Niestety, moja wiedza, jak i wykształcenie są raczej techniczno-praktyczne.
Chodzi o to, ze to kim jestesmy moze rzutuowac na nasze dezycje. Najważniejszym problem jest jawny brak poszanowania prawa, hipokryzja, otaczanie sie klakierami, populizm i fatalne decyzje ekonomiczne.


@Mawrycyj: o czym zreszta tam napisalem, ale juz nie wkleil... Cytat:
ja na to patrze przez pryzmat wydarzen, a nie w oderwaniu od nich. W dluzszej perspektywie:
- wiazanie kuli u nogi PL gospodarki(tylko czekac na euro-kryzys),
- wczesniejsze emerytury, kupowanie elektoratu za
- wbijanie klina pomiedzy PL i zachod - nasze jedyne zrodlo stabilnosci i wzrostu,


@pk347: niezła propaganda. Jeszcze 30 lat temu twierdzono, że jedynym źródłem stabilności i dobrobytu Polski jest ZSRR.

Związek się zmienił, a propaganda została XD

poglebianie podzialow i napiec spolecznych,


Przecież to zwolennicy opozycji pogłębiają podziały i napięcia, takimi wrzutkami na przykład.
L.....i - > - wbijanie klina pomiedzy PL i zachod - nasze jedyne zrodlo stabilnosci i...

źródło: comment_enyioCN4WgLqz4cSf7DfqvKg5xGvqSsI.jpg

Pobierz
@Lawrence_z_Arabii:
„Poważny człowiek czepiał by się decyzji politycznych, a plebs zagląda ludziom do łóżka i na tej podstawie chce decydować o tym kto powinien rządzić.”

Tutaj jest kłamstwo, bo mówisz, że wklejony wpis to jedyne zarzuty stawiane Kaczyńskiemu przez #neuropa. Robisz to też w innych miejscach swego wpisu, ale nie chce mi się więcej przeklejać tych bzdur.

Swoją drogą podoba mi się Twoje stwierdzenie, że to plebs zagląda innym do