Wpis z mikrobloga

To fascynujące, jak neuropki, uważające się za najmądrzejszych na tej stronie, są podatni na najniższe zarzuty polityczne, rodem z pism dla nastolatek.

Wiele można Kaczyńskiemu zarzucić, ale serio najważniejszym problemem jest to, że nie ma żony, czy jest prawiczkiem, jak jeszcze kilka miesięcy temu trąbiono?

XDDDDDDD

Przecież to zarzuty rodem z gimnazjum i doskonale pokazują jak niskimi pobudkami kieruje się ta głupsza część neuropy.

Poważny człowiek czepiał by się decyzji politycznych, a plebs zagląda ludziom do łóżka i na tej podstawie chce decydować o tym kto powinien rządzić.

#rakcontent #shitwykopsays #bekazlewactwa #lewackalogika #grazynacore #4konserwy #codziennypk500 #polityka
L.....i - To fascynujące, jak neuropki, uważające się za najmądrzejszych na tej stron...

źródło: comment_rhKlu3sO8qGXBBji3spXHv81crvGfWNc.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
To fascynujące, jak neuropki, uważające się za najmądrzejszych na tej stronie


@Lawrence_z_Arabii: co do neuropków to nie do końca jestem przekonany, ale na pewno Ty uważasz się tutaj za najmądrzejszego.
  • Odpowiedz
co do neuropków to nie do końca jestem przekonany, ale na pewno Ty uważasz się tutaj za najmądrzejszego.


@k1fl0w: przy ludziach plusujących tamten wpis, nawet koza jest geniuszem.
  • Odpowiedz
Poważny człowiek czepiał by się decyzji politycznych, a plebs zagląda ludziom do łóżka i na tej podstawie chce decydować o tym kto powinien rządzić.


@Lawrence_z_Arabii: No tak! Zarzuty dotyczące decyzji politycznych! Jaka głupia ta neuropa, że o tym nie piszą! Ale przeoczenie! Ale wtopa!
  • Odpowiedz
czym się różnisz od totalnej opozycji, porównując ludzi z inną opinią do kozy.


@k1fl0w: Co? XD

Wiarę w płaską zmienię też nazywasz "inną opinią"? Czy może tez interesuje cię co Kaczyński robi w łóżku? XD
  • Odpowiedz
To już chyba Twój 6 albo 7 wpis w tym tygodniu na temat tego co napisał ktoś z #neuropa. Jakas obsesja?


@prawa_reka_sorosa: ot walka z debilizmem poprzez wyciąganie go na światło dzienne i nazywanie po imieniu.

Rozumiem, że cię to ruszyło, bo jesteś wśród plusujących te głupoty?

Współczuję gustu tak niskich lotów.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii Chodzi o to, ze to kim jestesmy moze rzutuowac na nasze dezycje. Najważniejszym problem jest jawny brak poszanowania prawa, hipokryzja, otaczanie sie klakierami, populizm i fatalne decyzje ekonomiczne.
  • Odpowiedz
Najważniejszym problem jest jawny brak poszanowania prawa, hipokryzja, otaczanie sie klakierami, populizm i fatalne decyzje ekonomiczne.


@Mawrycyj: To już są znacznie poważniesze zarzuty niż "karzeł" i "prawiczek", a do takich nic nie mam jeśli ktoś potrafi je uzasadnić.

Wyśmiewam po prostu masakryczne obniżanie poziomu przez takie rzeczy jak wpis, którego screena wrzuciłem powyżej.
  • Odpowiedz
Hmm, walka z anonimowymi postami-śmieszkami w internecie to bardzo pozyteczne i intersujace zajęcie.


@prawa_reka_sorosa: zabawnie się czyta taki komentarz, że strony kogoś, kto siedzi na stronie ze śmiesznymi obrazkami tylko po to, żeby uskuteczniać propagandę.

Cała twoja obecność przecież tylko na tym tu polega. Napisałeś kiedyś coś niepolitycznego?

Tak mnie ruszylo ze az mi kapcie spadly.


Klasyczny efekt Krugera-Dunninga, gdzie mało bystra osoba nie jest nawet świadoma, że cały czas robi
  • Odpowiedz
debili


@Lawrence_z_Arabii: czy nie nadużywasz tego słowa dzisiaj?

Wiarę w płaską zmienię też nazywasz "inną opinią"


to teraz na dotake jesteś ekspertem od tego kto w co wiedzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) na podstawie tego co kto plusuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy może tez interesuje cię co Kaczyński robi w łóżku? XD


mnie nie, dlaczego pytasz?
  • Odpowiedz
zabawnie się czyta taki komentarz, że strony kogoś, kto siedzi na stronie ze śmiesznymi obrazkami tylko po to, żeby uskuteczniać propagandę.


@Lawrence_z_Arabii: xDDDDDDDD. Masz mnie, Soros wyslal mnie na wykop, aby siac propagande.

Cała twoja obecność przecież tylko na tym tu polega. Napisałeś kiedyś coś niepolitycznego?


Ostatnio udzielalem sie w kwestii ateizmu, ale mnie to znudzilo. Ogólem to malo wrzucam contentu.

Klasyczny efekt Krugera-Dunninga, gdzie mało bystra osoba nie jest nawet
  • Odpowiedz