Wpis z mikrobloga

A ja mam do Was wszystkich gorącą prośbę kochani! Jak już będziecie na tych protestach, to zachowujcie się godnie. Polska jest naprawdę tylko jedna. A PiS wcale nie zamierza wprowadzać dyktatury i niszczyć sądów. Zmiana w sądach jest konieczna i absolutnie potrzebna. Wiem, że większość z Was ma mnie tutaj zapewne za jakiegoś pisowskie politruka, jednak nic bardziej mylnego. Natomiast wolałbym abyśmy spierali się na argumenty, a władzę zmieniali w wyborach, a
  • Odpowiedz
Może troszkę inaczej. Co myślisz o tym, by zawnioskować o jeden rok z czasów PO, zobaczyć, czy udostępni się nam to info i porównać z rokiem 2017 (to pytanie wysłalibyśmy na początku stycznia)


@Watchdog_Polska: Ok możecie zawnioskować. Myślę, że miarodajnie powinny wyglądać lata 2014-2017r. Czyli ostatnie 2 lata ostatnich rządów i 2 lata obecnych.

  • Odpowiedz
@PozytywistycznaMetamorfoza: I od teraz politycy będą pod kontrolą polityków, a konkretnie PiSu który ma większość razem z przydupasami od Kukiza.
No i co z tego że nie ma, mało razy to udowadniali swoje kolesiostwo pakując swoich ludzi bez żadnego doświadczenia na wysokie stanowiska? Albo staranie próbujesz ukryć swoje poparcie dla PiSu albo jestes po prostu naiwny
  • Odpowiedz
@PozytywistycznaMetamorfoza: dlaczego jest potrzebna zmiana i kontrola w sądach? Jako że spoglądasz z dystansem, chłodem i mądrością na pewno podasz konkrety a nie "sobiepaństwo" albo propagandowe bzdety o batonikach.
I co to za zmiana i kontrola kiedy władzę nad sądami obejmie Ziobro? Nie widzisz co się dzieje z prokuraturą?
  • Odpowiedz