Wpis z mikrobloga

@Cacor: pewnie Ci urwało czujnik, albo pękł kabelek. Najprawdopodobniej czujnik powinien być w pobliżu halogenów. Tyle, że Octavia I ma je w reflektorach :D Więc przeszukaj kratki i wloty powietrza z przodu. Również w kratce może być otwór w którym jest czujnik.
Kiedyś w New Beetle był właśnie w przednim zderzaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@biskup2k: @bekart: @xardas_pl:

Racja czujnik wisiał na 1 kablu, skręciłem kikuty i zaizolowałem, najpierw pokazywał +15 C potem -23C i zatrzymał się na -32C, Profesjonalnie usunąłem błędy odłączając akumulator i opcja sprawdzania temperatury znikła całkowicie ;(. Wie ktoś może czy jak kupię nowy czujnik to wróci ta opcja?
@Cacor: pewnie wróci, zresztą koszt czujnika to groszowe sprawy. Zamów, podepnij i daj znać, bo jestem ciekaw. Obstawiam, że jak dostanie sygnał z czujnika to będziesz miał z powrotem na komputerze pokładowym.
@biskup2k: Ja nie mogę, zamurowało mnie. Dokładnie tak jak piszesz, ten czarny czujnik przed wtyczką się kabel urwał ale jeszcze 1 cm wystaje. Dobry jesteś. Myślisz że temperatura wróci jak podepnę nowy czujnik, wtyczkę jakoś zarobie chyba.
@Cacor: powinno wrócić jak złapie kontakt, akurat to nie psuje się od złego kontaktu. Napisz czy masz tam ten czujnik na tą kostkę z półokrągłym brzegiem czy kwadratową to będę mógł ci podesłać link do sklepu/allegro z taką nową kostką.
Tylko jak to już jeździło przerwane to pewnie kable skorodowały i bez odcięcia skorodowanej części oraz złączenia na "zdrowym" kablu za długo to może nie pochodzić. Szczególnie jeśli nie zlutuje i