Wpis z mikrobloga

Zazdroszczę ludziom którzy mają jedną pasję.

Cz.1
Ja natomiast mam zupełnie odwrotnie...

Tworzenie grafiki (z tego zarabiam), lubię to i nie wyobrażam sobie życia bez projektowania i rysowania. Od małego już rysowałem i z latami wychodziło mi to coraz lepiej... Nawet jak nie ćwiczę to i tak z roku na rok coraz lepiej. Więc z kilka lat temu zostałem grafikiem, pamiętam jak zaczynałem od tworzenia motywów na telefony Sony Ercisson k550i. Na forum gdzie wrzucałem owe themy miały jedne z najwięcej pobrań i miałem zajebistą rangę i #!$%@? postów XD Pamiętam jak pół szkoły chodziło z moimi motywami, (176 x 220) a jak mówiłem im w gimnazjum że to mój motyw, to się śmiali bo przecież pobrali z forum XD Dobrze że miałem nick taki sam jak ksywkę jaką kiedyś do mnie mówili, to niektórym udowadniałem XD
Później przyszło projektowanie logotypów za 20zł na allegro z konta ojczyma bo 18 lat nie miałem, a gdy gadałem z klientami to zmieniałem głos w jakimś programie, żeby nie było że dzieciak XD Później przerzuciłem się na interfejsy mobilne (powrót trochę do przeszłości) XD Kiedyś jak byłem mały to lubiłem rysować interfejsy gier na kartce, a później myślałem że kolega który ma komputer, to przerobi i zrobi z tego gre haha XDDDDD
No i tak to ooo zarabiam sobie na grafice ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jednak gdy za dużo popracuje przy projektowaniu, chce mi się tworzyć muzykę (jakieś bity, klubowe kawałki, własne style i eksperymentowanie) jednak żeby coś w tym osiągnąć trzeba naprawdę spędzać po 12h przy produkcji... Zaczęło się wszystko jak mame kupiło mi jakiś keybord i cymbałki. Z garnków i pokryw zrobiłem perkusje i poleciało XD
Później podrosłem i zacząłem tworzyć pierwsze bity w Music Maker, ale stwierdziłem, że to gówno i pobrałem FL Studio, Cubase, Reason. Pamiętam że nie było tyle poradników na YT co teraz, więc do wszystkiego musiałem sam dochodzić i się uczyć. Później kupiłem keyboard i wtedy pochłonęło mnie całkowicie. Nagrałem kiedyś nawet kawałek rapowy dla mojej dziewczyny z gimnazjalnych lat XD Niby szajs, ale wrzuciłem an wykop to miało ponad 1000 plusów XD a ja myślałem, że gówno haha. Powoli zaczęło brakować hajsu więc musiałem znowu poświęcać grafice więcej czasu.

Po paru miesiącach odkryłem taką stronę zarabiam.com XD Odkryłem fajne metody zarobku poprzez sieci afillacyjne itp a że pomysłów miałem #!$%@? to zrobiłem dwie nisze, gdzie do tej pory mają po ponad 600,000 wyświetleń na YT i sporo zarobiłem z przekierowań linków i % z zakupu. A że miałem wtedy 18 lat to większość hajsu #!$%@?łem i przebalowałem. Mógłbym mieć fajny samochód ale jedyne jakie paliwo wlewałem to alkohol XD Nisza powoli się wypalała a mi powoli zaczynało brakować hajsu więc znów wróciłem do grafiki. Może to nie była super pasja, ale podobało mi się sprawdzanie statystyk i patrzenie w cyferki.

Później odkryłem swoje nowe zainteresowania, czyli kręcenie filmików z kolegami XD Było to rzeczy lepsze niż większość youtuberów, a raczej śmieszniejsze. Ciężko było zmotywować kolegów do nagrywania, a filmiki i tak zostały tylko na dysku ale zabawa przednia i na pewno powtórzę to kiedy będę miał więcej czasu i hajsu. Czyli nigdy.
Zajawka była sporo, że nawet wyjechałem do zielonej góry pracować z 5 sposobów na, w niektórych filmikach jest tez moja morda XD
Po pracy sobie piwerkowałem i z nudów zacząłem chodzić po nowym mieście i poznawać dziewczyny.

Odkryłem wtedy nową pasję XD Poznawanie i zabawy z dziewczynami. ( W sumie to od małego kręciły mnie dziewczyny. Gdy inni koledzy grali w piłkę, ja na gadu gadu pisałem z kilkoma na raz. ) Nie da się zliczyć ile poznałem i nie da się zliczyć z iloma coś było ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na pewno pamiętam te dłuższe związki.. Wróciłem do swojego miasta i dalej poznawałem i sobie szalałem, doszedłem już do takiej wprawy że prawie w ogóle nie było mnie w domu a większość czasu spędzałem w pubach i nocowaniem u innych dziewczyn. W między czasie zacząłem pisać ebooka o tym jak podrywać dziewczyny i o moich przygodach itp . Tylko że 1,5 roku temu poznałem taką dziewczynę że rzuciłem to w #!$%@? i przestało mnie już tak kręcić podrywanie XD I do tej pory ebook leży nieskończony a ja bez możliwości zarobku na nim XD Może i dobrze że poznałem w końcu cudowną dziewczynę, przynajmniej odhaczyłem jedną pasję XD
Jakby ktoś chciał jakieś porady odnośnie podrywania to piszcie XD Sporo związków miałem i przygód, coś tam doradzę z mojego punktu widzenia

I weź o znajdź na to wszystko czas, a wiem, że żeby coś osiągnąć to trzeba poświęcić na coś więcej czasu, a weź i poświęć jak kręci mnie tyle rzeczy. Naprawdę zazdroszczę ludziom którzy robię coś jednego, a nie jak ja skaczę jak #!$%@? i gówno co osiągnę w którejś z tych rzeczy. (°°

Koniec Cz.1, bo tych zainteresowań mam więcej XD

#przemysleniazdupy #grafika #muzyka #produkcjamuzyki #podrywajzwykopem #tworzeniemuzyki #gownowpis
Damianowski - Zazdroszczę ludziom którzy mają jedną pasję.

Cz.1
Ja natomiast mam ...
  • 9
@Damianowski: akurat ja posiadanie kilku pasji/hobby/zainteresowań uważam za duży plus. Pozwala Ci to odprężyć mózg i myśleć innymi kategoriami. Jedyny minus, to przypadek jeśli wszystkie te pasje są kosztowne :p