Wpis z mikrobloga

@blantek: 4100 mAh wcześniej trzymał pół dnia grając w pokemony tak z 6h ale obecnie jest tak zajechany, że jadąc do pracy mając 100% zanim wsiądę do autobusu <15minut> mam 92% a po półtorej h w autobusie mam coś koło 50-60% w pracy włączam tryb samolotowy i wyłączam telefon i jak odpale mam 36-40% i zanim dojadę z powrotem to już bateria pada.
@blantek: a ja w gierki już nie gram, główmie telefon to do muzyki wykorzystuje, sterowania komputerem za pomocą telefonu, czasem coś obejrzę jak w łóżku jestem na telefonie. Zazwyczaj 3/4 doby jestem poza domem dlatego bateria jest dla mnie tak ważna. W tym obecnym nie opłaca się wymieniać baterii bo jak już robić to z ekranem to wolę dołożyć te parę stów i mieć nówkę nieśmiganą. Zastanowie się nad tymi redmi
@Sonia_Zwierzynska: max bedzie ci trzymal najdluzej, tylko to jest pratycznie tablet. Zobacz sobie porownanie na stronce (google compare phone size).
Nie szedlbym w mi 1a bi ma baterie 3k czyli 1/4 mniej niz twoj r4p. Dziwi mnie tak dojechana bateria u ciebie ze w 15 min leci ci ci 10%, czysciles soft itd?
Z tego co piszesz to tak:
Mi max2/mi note 3/rn 4 - znane przetestowane itd
Redmi 5+ zostal