Wpis z mikrobloga

Daj plusa, a będziesz w gierce o Mirko.

Witam Państwa, myślałem nad sposobem umieszczenia każdego Mirka i Mirabelki w grze, no i mam. Dodam do gry możliwość pisania wpisów, jeśli wpis będzie zawierał popularne tagi (oczywiście te bez patologii), będzie posiadał pewne słowa klucze, to będzie się cieszył popularnością (Analiza gorących, tu się rodzi mój pomysł.

- Każdy, kto da plusa, będzie losowany jako postać, która komentuje wpis użytkownika + dodam losowanie nicków w tworzeniu postaci (kto chcę) i będzie to losowanie z prawdziwych nicków na Wykopie. #rozdajo Każdy wygrywa :)

- Proszę też o mała pomoc, proszę o pisanie przykładowych tekstów komentarzy wpisu użytkownika w komentarzach (1-2 zdania). W miarę neutralne, charakterystyczne Mirkowe teksty. Jak ktoś ma wiele tekstów, to proszę o rozdzielenie ich |. Czyli tekst1|tekst 2|tekst3

Znowu najbardziej plusowane komentarze wchodzą jako pierwsze. A i z osób plusujacych ten wpis, wybiorę parę osób, którym zrobię unikalne powitanie na podstawie ich aktywności na Mirko/Wykopie. Taki mały dodatek do gry.

Mam też do Państwa pewną prośbę, wszystkich kibicujących rozwojowi tej gry, zapraszam do: (Ot Wykop jest jedynym miejscem, w którym mogę promować tą grę (specyficzny klimat gry, dużo odniesień do Wykopu). Niedługo beta testy

Do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista](https://mirkolisty.pvu.pl/list/CkUSlicuZB2vPzLa) <--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Gra posiada też własny tag #donislawmirkowanieclicker <-- obserwuj

#glupiewykopowezabawy #heheszki #wykop

Jest to dobry pomysł?

  • Tak 84.4% (81)
  • Nie 15.6% (15)

Oddanych głosów: 96

  • 44
@aksal89 Jak będzie ich dużo to mogę zrobić podział. Dzienna: Tekst1|tekst2 Nocna tak samo. Na ten moment mam bardzo mały propozycji komentarzy, szkoda. Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia, zapraszam do obserwacji #donislawdev @AESTHETlC Mini gierka o Mirko, praca u Janusza biznesu, korpo szczur, praca jako programista 25k I serwerowni wykopu i wiele więcej Tu jest ogrom info https://www.wykop.pl/wpis/28557149/mirkowanie-gra-o-mirko-niedlugo-beta-testy-zostaw-/ Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia, zapraszam do obserwacji #donislawdev @barto Dobry tekst.