Wpis z mikrobloga

Mirki, nie wiem co się dzieje ale dziś nie spałem całą noc. Wczoraj kupiłem pierwszy raz na gearbest pewien przedmiot i zapłaciłem przez paypal. Nie wiem co robić bo strasznie sie denerwuje i jestem roztrzęsiony. Paczki nadal nie dostałem. Dzisiaj już był listonosz i nie miał dla mnie paczki i zapewniał że dziś już na pewno nic mi nie przyniesie. Minęło już 1683 minuty od zamówienia. Napisałem dziś na support ale nie odpisują (może już się zwinęli z moim hajsem?) Poradźcie mi czy założyć spór na paypal? Nie wykupiłem ubezpieczenia niestety, teraz żałuje. Dodam że transakcja nie była byle jaka. Zapłaciłem 0,97 $ (DOLARÓW!)
Co robić?


#gearbest
  • 23
@krokof W takich wypadkach zostaje tylko prokuratura i wojsko. Idziesz do prokuratury, bierzesz zaświadczenie, potem do Macierewicza, on Cię prowadzi na poligon, wsiadasz w czołg i jedziesz pod siedzibę GearBesta. Najpierw delikatnie - #!$%@? tylko najwyzsze piętro, powinni Ci wtedy już wydać paczkę, bo nie była aż tak droga. Potem czołg odstawiasz przy polskiej ambasadzie w Chinach, wsiadasz w F16 i wracasz do domu. Potem odpakowujesz paczkę i cieszysz się zakupem.
@kulpiotr: aktualizacja, tracking nadal stoi, sprawa jest bardzo poważna, nie odpuszczę,
czy prokurator przyjmie mnie tak z ulicy czy muszę mieć specjalną przepustkę od księdza proboszcza?
Mirki co się #!$%@?ło, słuchajcie, ja już się zesrałem. Zadzwonił mi telefon, patrzę a to jakiś obcy numer zagraniczny, myślałem, że to jakiś naciągacz z Kamerunu ale okazało się że to sam CEO gearbest S.C, S.K LTD, ITD. Przedstawił się Ciong Cebuliong a że miałem chiński tylko w pierwszej grupie w żłobku to nie wiele pamiętam i niewiele zrozumiałem. Powiedział, że ich oddział ds wielkiego portalu wypok @GearBest_Polska (który nic mi może
@elementbn: ja już się zesrałem, a sprzątaczka xiaomi mi powiedziała że mogą oni mi pomóc zrobić sepukuku ale nie wiem jak, to chyba jakaś procedura sporu, ja już nic nie wiem