Wpis z mikrobloga

@TheFlashes: Myślisz że nie ma kursu gdzie nauczą mnie podstaw Javy? Ja się na tym nie znam ale myślę że jeżeli nauczyłbym się języka programowania sam to chyba nie byłoby problemem nauczyć się programowania w tym języku,
ale właśnie problem w tym że ja samemu nie jestem w stanie tego ogarnąć bez pomocy.
  • Odpowiedz
@KapitanKompot: Wpierw - naucz się korzystać z googli. Bez tego ani rusz. Po drugie - nikt nie nauczy Cię programować; ktoś może przekazać Ci podstawy, ale nie na tyle, abyś mógł się nazywać chociażby 'programistą'.

Jeżeli chcesz zaczynać programowania, to albo studia, albo ucz się sam przy pomocy wpierw książek/ jakichś pisemnych tutoriali internetowych, z nastawieniem na stworzenie jakiejś prostych aplikacji. Więcej piszesz niż czytasz - proste. Później możesz sięgnąć po
  • Odpowiedz
@KapitanKompot Problem jest taki że umiejętność programowanie to nie znajomość języka. Język to tylko narzędzie. Tworzenie aplikacji na Androida to nie są podstawy programowania, musisz ogarniać typy zmiennych, klasy, metody już na starcie. Dlatego wątpię aby jakikolwiek kurs Androida uczył cię Javy od podstaw. Nie da się po prostu inaczej na tym systemie. A na Windowsie/Linuxie wystarczy załóżmy jedną komenda aby wyświetliło ci się "Hello World" w konsoli, dlatego myślę że jeśli
  • Odpowiedz