Wpis z mikrobloga

Mirki z #programowanie i #trojmiasto , gdzie można zapisać się na kurs programowania? Interesuje mnie nauczenie się tworzenia aplikacji na systemy mobilne, głównie chodzi o Androida. Zależy mi żeby nauczono mnie wszystkiego od podstaw, w ogóle nie znam się na tym, samemu nie jestem w stanie niczego ogarnąć. Jakieś namiary na dobrą szkołę organizującą takie kursy?
#pytanie #gdansk #technologia #gdynia #sopot
  • 26
@KapitanKompot: zainteresuj się kursami w InfoShare Academy, są naprawdę dobrze przemyślane. Z tego co wiem, aktualnie nie ma kursu na aplikacje mobilne, najbardziej zbliżony jest kurs na backendowca java. Masz opcję dzienną(2 miesiące) albo zaoczną(6 miesięcy). Jeżeli chcesz się nauczyć programowania ale nie tylko na poziomie samego języka, ale też najważniejszych narzędzi i procesów, które będą Ci potrzebne, to uderz do nich. Na początku są jakieś testy, więc jeśli nie będziesz
@TheFlashes:

ale właśnie problem w tym że ja samemu nie jestem w stanie tego ogarnąć bez pomocy.
Wymyślasz po prostu jakaś aplikacje i piszesz. Na początek chyba najlepiej jednak desktop. Gdzie masz problem używasz google. To nie jest jak w szkole że idziesz i dostajesz pracę domową i musisz zrobić tylko musisz sam chcieć programować.
@CrimsonRobe: Po pierwsze to korzystać z wyszukiwarki potrafię, ale niestety nie potrafi ona znaleźć opinii ludzi na temat kursów, przynajmniej takich co do których mam pewność że nie są podkupione, bo pięćset pięciogwiazdkowych ocen na FB nie wygląda wiarygodnie.
Po drugie wiem czym są studia i jak się na nie zapisać, ale na to już po prostu nie mam czasu, gdybym miał zamiar iść na studia informatyczne to pytałbym o to,
@Chicane: tak globalnie patrzac to raczej pierwsza niż kolejna;) Coders Lab dziala ponad 4 lata, zatrudniajac ok 60 osób + ponad 100 wspolpracujacych wykladowców i mając ponad 1300 absolwentów.