Wpis z mikrobloga

@miki4ever: utrzymania? Punkt nad strefą spadkową to nie jest bezpieczna przewaga. Ostatnie zwycięstwo w połowie września (17.09 z Termalicą). Trzeba też sobie powiedzieć, że Mroczkowski nie jest ulubieńcem prezesów. Tylko podgrzewał atmosferę w inbie z Adu (żeby była jasność, większą odpowiedzialność ponosi tam dyr. sportowy z tych doniesień medialnych, które czytałem). Na końcu listopada upokarzająca porażka z Arką - 5:0.
@appylan: imo Sandencja ma potencjał na ostatnie miejsce w lidze ze spora strata. Obecne wyniki są mocno ponad stan, a już zwalnianie w takim momencie to już dla mnie absurd i brak szacunku dla trenera.

19 zmiana trenera w tym roku, to jest kabaret.
@appylan: to oni się zle nazywają.

Choćby byli nie wiem jak wspaniali, zwalnianie trenera w takim momencie to chamstwo. Zwłaszcza trenera, który trochę dla tego klubu wywalczył.
Zwalnianie trenerów średnio raz na pół roku to tez dramat. Taki Bartoszek w Termalice, już prawie na aucie, a niby jak on mógł wprowadzić swój styl do drużyny? Na zachodzie jest przyjęte, ze trenera ocenia się po dwóch okienkach transferowych, w Polsce mało kto
@miki4ever
Ehh

Hur dur gdyby nie Mroczkowski Sandecja byłaby polskim Benevento

#stanowski
Pismaku, mniej więcej rok temu pisałeś że nawet gdyby Mroczkowski był Jose Mourinho to Sandecja ma za słabych zawodników by awansować do Ekstraklasy. Pokory.
Czemu go krytykowałem?

-10 meczów bez zwycięstwa, co prawda pech w prawie każdym meczu, ale trener powinien mieć szczęście, albo inaczej zadbać o najniższe detale
A właśnie
-przez 19 meczy 1 gol z rzutu wolnego 0