Wpis z mikrobloga

Witajcie,
dostałem w prezencie #playstation 2 :) cały komplet z całym segregatorem klasyków. Nastawiłem się na dobry fun ale okazało się że nie działają pady (mam trzy oryginalne). W dwóch nie działa nic poza strzałkami, w jednym w grach nie działa nic. Co ciekawe ten ostatni jeśli odpalę konsolę bez płyty działa w menu doskonale.

Człowiek od którego dostałem konsolę jest fanatykiem, ja pierwszy raz w życiu mam konsolę w ręce, czy coś robię nie tak? Jestem pewny że darczyńca sprawdził konsolę przed przywiezieniem mi jej z drugiego końca świata. Troche głupio mi teraz pytać jego, więc pytam mirki was.

#gry #ps #pytaniedoeksperta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tsstolik: Robisz wszystko tak, spokojnie. Kupiłem PS2 jakiś czas temu. Konsola w cudnym stanie, pad wizualnie też. Działał tylko lewy analog. Poszedłem do serwisu takich antyków i powiedzieli mi, że styki śniedzieją. Niby można czyścić jakoś, ale ja kupiłem nowego pada.
  • Odpowiedz
  • 0
@paki82 w sensie że rozkręcić konsole i dobrać się do złączy czy od zewnątrz tyle ile widać (czyli prawie nic)?

Od razu próbowałem kilkakrotnie mocno wkładać i wyciągać złącze żeby się przetarło ale to nic nie dało
  • Odpowiedz