Wpis z mikrobloga

Moja córeczka po raz pierwszy w życiu biega po śniegu. Pierwsze 30 sekund było wyraźną próbą zrozumienia co się stało z trawnikiem. Potem tradycyjnie próba jedzenia śniegu i kilka razy gleba by zobaczyć czy miękkie. Fajnie by było być ponownie dzieckiem. Pozostaje mi cieszyć się razem z nią. Bałwana lepić czas zacząć. Pierwsza taka okazja od 20 lat
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zima
R2D2zSosnowca - Moja córeczka po raz pierwszy w życiu biega po śniegu. Pierwsze 30 se...

źródło: comment_eU4PDffY7bnqSXqd5kwSMWGeSfFdjgVb.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@R2D2_z_Sosnowca: Kiedyś na lekcji w podstawówce nauczycielka kazała mi i kumplowi skoczyć napełnić kubek śniegiem. Położyła go potem na kaloryferze by się stopił. Syf który pływał w środku skutecznie zniechęcił każdego by próbować jeść śnieg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca moja ma teraz rok i 2 miesiące ale jeszcze porządnego śniegu nie było :( tylko pół centymetra wodnistej papki. Czekam dalej, zwłaszcza że ona kocha szaliki i jak znajdzie w domu to też sobie zakłada. Albo kabel od ładowarki, też fajny do noszenia :D
  • Odpowiedz
@brzydolka: @fazjoszi: w Anglii najbardziej mnie zdziwiła jedna rzecz. plucha, ja ubrana na cebulkę, a jakaś Angielka prowadzi dzieciaka w wózku - dzieciak był z gołymi stópkami. I to dość częsty był widok, nie jakiś tam pojedynczy przypadek.

Dzieci w PL są notorycznie przegrzewane, noszą pięć warstw więcej niż dorośli, a przez to ciągle chorują. Jeśli dziecko @R2D2_z_Sosnowca: pomimo braku szalika czy chustki nie choruje, to
  • Odpowiedz
@sailor_73: 15 miesięcy. Fajny okres bo już biega i nie trzeba nosić a nadal jednak gaworzący bobas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@KoriManiaczka: to samo. Poza tym może mieć 100 zabawek a najlepszymi zabawkami są garnki z szafki kuchennej albo moje buty itd.

@elpoliko: gratulacje! Tak miałem rok temu. Niby pokazywałem śnieg i choinkę ale jednak dziecko dopiero teraz wszystko zaczyna rozumieć. Ale
  • Odpowiedz