Wpis z mikrobloga

Absolutnie nie kupujcie teraz #bitcoin , ten spadek potrwa kilka dni.
Mam radę dla Januszy inwestycji którzy własnie kupili, jeśli chcecie zarobić to kupcie stare TANIE #kryptowaluty które podobno są już martwe, ale ciągle istnieją.
  • 17
  • Odpowiedz
@smedia34: dobrze że to piszesz. Trzeba być nie odpowiedzialnym skrajnie by przy takich cenach jak teraz kupować BTC. Cena realna dla BTC to okolice 3000 USD a nie #!$%@? taka cena jak teraz. To jebnie. BANKOWO.
  • Odpowiedz
@Amelcio: Kurde, nie jestem przeciwnikiem IOTY, sam posiadam itp, ale naganianie, które uprawiasz jest aż niesmaczne... Tam na iocie - walucie, która w zasadzie po części opiera się tylko na obietnicach, naganiasz i zapewniasz o bogactwie (a i piszesz, "albo i nie" w spojlerze, żeby mieć podkładkę w razie scamu), tutaj na bitcoin wchodzisz i ostry flame jak to jebnie itp itd...
  • Odpowiedz
@reconn: Kupuj teraz bo to urośnie bankowo. Ci co kupili po 36 centtów gdy o tym pisałem nie narzekają dzisiaj. Po za tym zawsze piszę że może jebnąć. Dlaczego np bierzesz pod uwagę moją opinię że urośnie skoro równocześnie piszę że może jebnąć?

  • Odpowiedz
@smedia34: Dobrze było jednak siedzieć większością kapitału w perspektywicznych projektach, które nie ciągnęły tak z wystrzałem tej BITrakiety... spadają względem btc, ale w dolcach albo stabilna wartość albo stabilny wzrost, bo ten nakręcony kapitał z fiatów w btc zaczyna znowu spływać do altów. Im większy regret btc i dłuższy czas stabilizacji kursu tym bardziej odbudowują się alty.
Lepsze jest zachowanie kapitału z szansą na nagłe wybicie projektów x5 x20 poza
  • Odpowiedz
Ja kupuje zawsze powolutku w dużych dołkach, Teraz dokupiłem PXC, FLT, BTCRY.
żadne kur..a IOTA. Chcecie z 1000 zł zrobić 1zł to kupujcie IOTA
  • Odpowiedz