Wpis z mikrobloga

@LubieDlugoSpac: najpierw zadbaj o włosy, bo do tej fryzury to im gęstsze tym lepiej. Stosuj odżywki, nie myj włosów codziennie (bo 1x/dzień powinno się myć tylko włosy silnie przetłuszczające się), nie nadużywaj środków do stylizacji, no i oczywiście ważna jest zdrowa dieta ;)
@LubieDlugoSpac: tak jak wspomniał @Increev do mycia używaj odżywki i max 2x w tygodniu szamponu. Przy suszeniu używaj szczotki aby nadać włosom kształt, kierunek i odbicie. Jak chcesz dodatkowo dużą objętość przez długi czas to użyj odrobiny pudru do włosów u nasady. Sam mam dosyć cienkie i sztywne włosy ale udaje mi się uzyskać w ten sposób całkiem niezłe rezultaty.
@AgentGecko: o ile nie masz jakiś trudnych włosów to drogeryjna szczotka powinna zdać egzamin. Teraz używam okrągłej, ceramicznej szczotki Olivia Garden. Do męskich fryzur korpus szczotki tak między 20 a 35mm.
Zapomniałem dodać, że warto posiadać suszarkę, która ma regulację temperatury (zbyt wysoka niszczy włosy) i trochę mocy tj. nie dmucha jak pijany kierowca na kontroli trzeźwości.