Wpis z mikrobloga

  • 14
Urojeń prawakoidalnych cz. 2137. Tym razem Unia Europejska jest winna temu, że "nasrali fabryk i sklepów" i "płacą żadne podatki". A z drugiej strony pozamykali fabryki i przemysł. ( ͡º ͜ʖ͡º) Więc jak to było z tymi fabrykami? Pozamykali je w końcu czy może ich "nasrali"?
Moje zdanie na ten temat - gdyby nie te fabryki i sklepy, to bezrobocie nadal by bylo na poziomie 15-20% jak na początku XXI wieku i nie byłoby rozwoju gospodarczego. Sankcjami nam grożą, ponieważ Polska podpisała pewne zobowiązania, wstepujac do UE, i teraz rząd PiS nie wywiązuje się z nich a nawet je łamie, dlatego druga strona umowy (UE) domaga się respektowania zapisów tej umowy.

A jakie jest wasze zdanie? Jak skomentujecie te wynurzenia prawaka z fb? Ciekaw jestem waszej opinii.

#bekazprawakow ##!$%@? #ndie
jz25 - Urojeń prawakoidalnych cz. 2137. Tym razem Unia Europejska jest winna temu, że...

źródło: comment_yL2n9xk3LPolFy7DJrrFHQ7ZoWlllcr4.jpg

Pobierz
  • 9
@alex-fortune To jest cytat z jednego fanpage'a dla prawaczków, gdzie się brandzlują do szalejących imigrantów i upadku cywilizacji zachodniej. Chodzi o "Nie dla islamizacji Europy". Trochę to podobne do głównej, z tym że na głównej oprócz prawakoidalnego szitu czasem pojawia się coś neutralnego.

Większość komentarzy tam ma taki wydźwięk ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie wiem po co tam wchodzę. Chyba tylko po to, żeby popatrzyć z politowaniem na
@jz25: co poradzisz ;) zawsze znajda sie ludzie glupsi :P

Problem raczej polega na tym, ze marginalizacja takich ludzi przez ostatnie 25 lat zaprowadzila nas do tej #!$%@? ,,rewolucji kontrkulturalnej" ktora jest chyba najwiekszym syfem jaki widzialem s woim zyciu
@Akilles Uuu..groźny prawak detected ( ͡ ͜ʖ ͡) a powiedz mi, jaka byłaby alternatywa dla tych inwestycji? Co Polacy potrafili sami stworzyć dla swojej gospodarki? Jaki biznes? Gdyby nie te inwestycje, to bardzo prawdopodobne byłoby to, że nadal tkwilibysmy na poziomie rozwoju Bułgarii albo Gruzji. Na nic więcej niż na bycie montownia nas na razie nie stać jako gospodarki. Nie mamy siły przebicia.
@jz25: żaden groźny prawak, ale fajnie że zauważanie takich oczywistych procesów uważasz za cechę prawicowców ( )
Jaki biznes? A jaki zysk z biznesu zyskał gospodarczo kraj który dawał ogromne ulgi dla hipermarketów, a one i tak robiły go w #!$%@? i wyprowadzały cały zysk za granicę, nie płacąc praktycznie nic? W mojej opinii brak inwestycji jest lepszy niż inwstycje #!$%@?. Ponadto, co jest złego w
@Akilles: Upss...przepraszam za tego prawaka - faktycznie źle cię oceniłem.
Zysk dla kraju jest taki, że te markety dają ludziom zatrudnienie. Ludzie się bogacą, rośnie konsumpcja, która napędza tworzenie nowych miejsc pracy i gospodarka idzie w dobrym kierunku.