Wpis z mikrobloga

Wszyscy mają paczkę, mam i ja!

Pierwsza moja edycja #wykopoczta i ta niepewność czy dostanę pietruszkę, sagę i drożdże czy może cyjanek. Odbierając paczkę wykluczyłem to drugie, bo nikomu nie chciałoby się marnować na mnie ładnych kilku kilo cyjanku.

Przyszła pora na odpakowanie, włączyłem sobie świąteczną playliste na spotify i wziąłem się do roboty, gdzieś koło 25 piosenki udało mi się rozbroic te owiniętą we wszystkie folie (łącznie z babelkową! (ʘʘ)) świata paczkę. Muszę przyznać @frogii1990 że pakowacz z Ciebie zacny!

Aaaaa właśnie, serdecznie dziękuję @frogii1990 Tobie i Twojej Mirabelce (ma tutaj konto, czy postanowiłes awansować do tego stopnia swój #rozowypasek ?) Super list, napisany ręcznie co bardzo doceniam :D

Na szczęście w sylwestra od rana mam już odpust więc ten żółty skurczybyk nie dotrwa do północy! ^^ Nie mam jeszcze horej curki a już mam świeżaka! Nigdy nie trzymałem go nawet w ręce aż do teraz i jestem mile zaskoczony jaki fajny ten Kalafior Krzyś :) Gry to kilka porządnych klasyków które zawsze miło odświeżyć przypominając sobie stare dobre czasy kiedy wszystkie wychodziły dopracowane i bez płatnych DLC, a cukierki... nie przejem ich przez rok, więc idealnie akurat do następnej edycji! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dzięki jeszcze raz za paczuchę!

#wykopaczka #pokazpaczke
Scoffer - Wszyscy mają paczkę, mam i ja!

Pierwsza moja edycja #wykopoczta i ta niepe...

źródło: comment_JlmLnifGOlA31sLJCZPwF7kNCIq2DTBr.jpg

Pobierz
  • 10
@Scoffer Aaaa i zapomniałem wsadzić maseczki o której mowa w liście bo prezent był już spakowany ;( myślę że zrozumiesz. .. w ostatniej chwili o liście sobie przypomniałem hehe dlatego było wycięcie specjalnie dla niego.