Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wcześniejsze było bez tagów!! dodaje drugi raz.

Jak to jest z byciem dobrą w łóżku?
Nawet wykopowi stulejarze recenzujący divy zdarzaja się, że piszą "do tej nie radzę początkującym, bo dojdziecie w 30 sekund ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
To zależy od techniki kobiety? Czy samego tego jak wygląd ładnej kobiety na was działa? Czy czego?
Czym was zaskakują doświadczone kobiety, podajcie proszę przykłady z życia.
Proszę o wypowiedzenie się doświadczonych panów, diviarzy i tak dalej...

Jak dawać takie emocje facetowi, aby "dochodził w 30 sekund"? Chciałabym obdarować takimi doznaniami mojego partnera, aby bycie ze mną w łóżku przyrównywał do znalezienia się w raju.


Książka? Może jakaś/iś blogger to opisuje/opowiada o tym na yt?
#seks #zwiazki #divyzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 11
najlepsza dziewczyna w łóżku zachowuje się jak kocica a najgorsza leży jak kłoda.


@unchaineddd: kłoda jest lepsza od takiej, co rusza się "dziwnie", jakby miała atak padaczki; ni w #!$%@? w jakiekolwiek tempo pozwalajace na dojście a raczej skłaniająca do refleksji "czy ją #!$%@?ło? czy ona uważa to za seksowne?"
To nie jest jak u faceta ze ma mu stać długo, byc wytrzymaly, trzymać tempo i przechodzć plynnie do kolejnych krokow zblizenia.

Masz to szczescie ze jestes z chlopakiem a nie z dziewczyna, wiec wystarczy ze sie spytasz i ci powie co by chcial, juz bedzie przeszczesliwy. Ale tak to raczej 80% to wyglad.

Dla mnie dziewczyna mocno ruchliwa, zalotna i inicjująca to dziewczyna wymuszająca, oczekujaca zblizenia, a wiec wrzucajaca na mnie