Wpis z mikrobloga

Mircy, czy ktoś wie, czy paczkę o takim statusie będzie można jutro odebrać lub czy kurier 'ponownie' będzie próbował ją dostarczyć? Dzisiaj cały dzień ktoś był w domu, a kuriera nie było; kontaktu zero, a w apce do śledzenia przesyłek PP paczka ma ostatni status "Nieudane doręczenie" (na screenie jest to "Próba doręczenia") ( ͡° ʖ̯ ͡°) Usługa to PACZKA 48.

#pocztapolska #kurier
o.....a - Mircy, czy ktoś wie, czy paczkę o takim statusie będzie można jutro odebrać...

źródło: comment_ObonvZNlfCAbULqWpxUSDeUe1SxNadUn.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@ozetka: Jeśli UP jest czynny w soboty to nie ma problemu z odbiorem. Kurier pewnie nie wyrobił się rozwiezieniem wszystkich paczek przed końcem dnia. Okres świąteczny więc mają ich sporo
  • Odpowiedz
@ozetka: Bo to Węzeł Ekspedycyjno Rozdzielczy, element sieci dystrybucyjnej a nie poczta z okienkami :). Ale pocieszę Cię, że jest duża szansa, że paczka trafi do Ciebie jeszcze dziś, jest ogrom pracy i w sobotę dużo rejonów wyjeżdża żeby nie robić zaległości na poniedziałek :)
  • Odpowiedz
@piker: Okej, zadzwoniłam do WER, podali mi numer do kuriera i ten powiedział, że to pewnie jakiś błąd systemu, bo ma dziś dla mnie paczkę i przyjedzie ʕʔ Oby!
  • Odpowiedz