Wpis z mikrobloga

#xiaomi #xiaomilepsze #bojowkaxiaomi #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #smartfon

Mireczki, czy ktoś z was jest może dumnym posiadaczem Xiaomi mi6 ? Planuję zakup w polskiej dystrybucji ale chciałem jeszcze zamienić dwa słowa z osobami, które miały przyjemność spędzić z tym urządzeniem nieco więcej czasu niż testerzy na youtube :D

Co możecie o nim powiedzieć ? I kwestia dla mnie bardzo ważna, jak aparat ? Jest to dla mnie bardzo ważna kwestia, zastanawiam się również nad G6 przy czym Xiaomi mi6 ma lepsze bebechy a suma sumarum chciałbym, żeby to był telefon na lata i myślę, że xiaomi w tej kwestii wygrywa specyfikacją.
  • 6
@blantek: @PurpleHaze: @krecone_loki: @rafti77:

Tylko teraz pytanie co znaczy nie powala ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo być słabym w kategorii flagowców to nadal jak wygrać :D aktualnie mam meizu mx4 i nie powiem zdjęcia w dzień w pełnym świetle torpeda ale w nocy dramat. Jeśli będzie podobnie i troche lepiej w nocy to i tak bede zadowolony :D

A jak z kulturą pracy po
@Efeljot to w takim razie będziesz zadowolony. W dzień zdjęcia są ok, czasami Focus nawala ale generalnie ok. Tryb portretowe bardzo dobry, noc słaba. Filmy ok dźwięk w filmach słaby
. Kultura pracy bardzo ok.