Wpis z mikrobloga

@wodnekule: Ja tam mimo wszystko nie jestem taki pewien, różnie to może być. Lomachenko nie jest taki efektowny kiedy walczy z kimś, kto się rusza. Z Waltersem początek walki to nie była typowa dominacja, a Rigo to inny poziom.
@wodnekule: Nie wiem czy takiego geniusza defensywy da się rozbić. Wszystko zależy od tego, jak przyrost wagi wpłynie na formę Kubańczyka. Jeśli okaże się, że jest w stanie prezentować poziom ze swoich najlepszych walk, to Łoma może mieć duuże kłopoty.
Ukrainiec faworytem(głównie ze względu na wiek i wagę w której walczą), ale na pewno nie takim jakim widzą go niektórzy bukmacherzy. Sts płaci 1.2, za Rigo 4.... dla mnie śmiech na
@wodan13: @szmyd: ja tez nie jestem pewny jak bedzie, chodzi mi o to, ze strasznie smutne by to bylo a jest realne. Moze byc tez tak, ze Rigo "zabije walke" nie dajac sobie zrobic krzywdy ale tez nie oddajac za bardzo. W kazdym razie trzymam kciukk za Szakala, zeby byl w formie zycia, choc to malo prawdopodobne.
@wodnekule: @szmyd: Zgadzam się, jest też możliwość, że Loma zajedzie Rigo ilością ciosów z różnych płaszczyzn i siłą. W każdym razie liczę na wielką walkę, wiadomo, że nie będzie to bijatyka, ale pokaz świetnej techniki i balet w ringu.
PS. W nocy jest gala z Ortizem i Pascalem, jest szansa gdzieś to obejrzeć?