Wpis z mikrobloga

@onionspirit: Nie podaję co prawda kuchni, ale np. kolekcja Gent z BRW jest bardzo fajna. Pic. rel.

Sam mam kuchnie w brązie i jest w porządku. Masz świadomość, że te białe kuchnie to będzie w przyszłości plaga jak teraz są meblościanki w mieszkaniach które od 20-30 lat nie widziały remontu? Inna rzecz, że te białe są niepraktyczne bo każdą drobinkę kurzu zaraz widać.
ludzik - @onionspirit: Nie podaję co prawda kuchni, ale np. kolekcja Gent z BRW jest ...

źródło: comment_XipFdGUhiuwbL4lftLguc63FmLTIVhpk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
biały pomaga przy małych pomieszczeniach, jakby nie być biedakiem, to by inne kolory wchodziły w grę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@onionspirit: Teraz mamy jednak większe mieszkania. To ludziom odwala i chcą żeby 70 m2 wyglądało jak 100 m2.
  • Odpowiedz
@onionspirit z doświadczenia, akceptowalne umieszczenie piekarnika tylko jak na 2 przykładzie. Mam tak I powiem Ci ze nie wyobrażam sobie znów kucać do niego. A ogólnie sugeruje rozwiązanie piekarnik z mikrofalówką. Jak nie pieczesz kilka razy w tygodniu to jest idealne rozwiązanie. Mikrofala jak na 2 jest za wysoko. W Ikea jest taka aranżacja z mikrofalówką tak wysoko i w 8/10 przypadków oblewasz się talerzem z niej wyciąganym. BTW, w czym robisz
  • Odpowiedz
z doświadczenia, akceptowalne umieszczenie piekarnika tylko jak na 2 przykładzie. Mam tak I powiem Ci ze nie wyobrażam sobie znów kucać do niego.


@PaulStone: Również mam i polecam.
  • Odpowiedz
@onionspirit: Najbardziej uniwersalny wzór to zdecydowanie 2.

Ramka+płycina to klasyk kuchenny.

Najmodniejszy, a co za tym idzie najszybciej się znudzi - świecący biały, czyli 3. A jakby miał jeszcze wcięcia zamiast uchwytów to już orgazm.
  • Odpowiedz