Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Będzie krótko. Mam 20 lat i wczoraj wychodzę do kolegi, zapomniałem rękawiczek na rower i dzwonie do drzwi i mama do mnie z tekstem "A Ty gdzie byłeś?" to jej mówie "Jeszcze nigdzie ale do kolegi jadę". A ona na to, że "mógłbym jej powiedzieć, że jadę a nie tak bez słowa wychodzę" na co jej odparłem, że "Nie mam już 5 lat, od dawna jestem dorosły i mogę wychodzić bez żadnego informowania i tłumaczenia się". Brzmi to jakbym ja się denerwował niepotrzebnie ale to ona zawsze z presją taką mówi takie rzeczy albo pyta o której wrócę, nie tak normalnie tylko brzmi jak z takim wyrzutem, że brzmi jak do dziecka kilkuletniego, nadopiekuńczość chyba za dużą ma w sobie. Albo kolejnego dnia się pyta o której wróciłem za każdym razem a mi się nie chce już na to odpowiadać po co jej te informacje, po co jej ta wiedza, czy ja nie mogę po prostu sobie wyjść, wrócić i tyle bez żadnego kontrolowania? xD Mirki jak myślicie, dobrze odpowiedziałem jej? Mi się wydaje, że tak, mam swoje zdanie i to ważne. Ale co z całą sytuacją według Was?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Madzik: Zbyt trudno odpowiedzieć ,nie wiadomo jakie relacje są między tobą a mamą.Mimo wszystko uważam,że powinieneś dać znać gdzie idziesz czy z kim będziesz przebywał.Może to zabrzmi strasznie ale kilka słów prawdy przekazane osobie która najprawdopodobniej kocha i troszczy się o ciebie najbardziej może uratować ci życie.I to nie tylko fizyczne ale i nawet duchowe

Zaakceptował: Asterling}

  • Odpowiedz