Wpis z mikrobloga

@Smule: taki los szitów po pompie nie ważne jak je lubisz dump do 0 :) - nie ma holdowania.
A i ci co longi robili musza brac pod uwage ze jest w hooj nowych propozycji obecnie a nie stare kotlety, o ile LTC/ETH/XMR/DASH ucleją to ultra szity ida do kosza :D
@Uvmeneal: Najpierw wprowadzili segwit i zaczal sie hype ze szybkie, że tanie i w ogóle nowy bitcoin :)) Ale jakos bardzo nie wystrzeliło. Tak mi sie wydaje ze grubi to ściankami na początku blokowali.

Prawdziwa pompka zaczela sie w momencie gdy DGB załapało sie do konkursu citibank (pozniej sie okazalo ze to jakis gowno konkurs PR na ktory mogl sie zapisac kazdy :D) i wtedy chyba wystrzeliło w 1 dzień 300%
@WeselnyGiermek00: To czeka kazdego shitcoina nawet LTC ETH kiedys szlag trafi kwestia czasu :D Bitki trzeba szanowac, ale dla shitow 0 litosci i jak zysk zadowala to wyrzucac bez skrupułów i nie patrzec bo powrot do punktu wejscia jest prawie pewny :D

ja sie zastanawiam co bedzie z altami jak BTC peknie, z rynku poucieka masa kasy pospadają wolumeny nie ma #!$%@? żeby alty trzymały swoją wartośc w USD to sie
Niektore alty juz nie maja gdzie spadac a co bedzie niedlugo


@Smule: jest tego za duzo co z 500+ Ico jest... ocipieć można i każdy to Varporware juz lepiej se kota na ETH kupić niż ICO wg mnie. Moze za 20cia lat jakies nerdy będą płacić x100 : )

Generalna zasada byla taka BTC up wysooko pęka to 100% kasy nie #!$%@? tylko sie rozlewa na nowe gotowe na nowe ATH