Wpis z mikrobloga

@GearBest_Polska: Zamówiłem paczkę DHL, otrzymałem numer trankingu AT15118489237595. Paczka została wysłana 2017-12-01. Numer trakingu powinien być już widoczny, niestety taki nie istniej. Zadzwoniłem do DHL aby sprawdzili co się dzieję z tą paczką, dzwoniłem do 6 oddziałów, każdy powiedział że to nie ich numer, dopiero po 7 przekierowaniu, miła Pani z DHL pomogła mi i namierzyła moją przesyłkę ale podała w ogóle inny numer trankingu 4470661856 z którego wychodzi że kurier nawet nie odebrał Paczki. Napisałem do supportu GB, z prośbą o podanie poprawnego numeru listu paczki i że aktualny jest niepoprawny, odpisali mi że status można sprawdzić na stronie DHL :D i że paczka jest w doręczeniu do mojego regionu. Zadzowniłem więc znowu do DHL, a oni że paczki żadnej nie ma, więc napisałem znów prośbę do GB aby podali mi poprawny list, a oni znów abym czekał na paczkę i że dojdzie w ciągu 3 - 7 dni. Napisałem ponownie że, żadna paczka nie została nadana, oni odpisali że paczka została nadana i dojdzie w ciągu 3-7 dni, i niżej że paczka dojdzie jednak w ciągu 10-25 dni. POMOCY ! Suport w ogóle mi nie pomógł, a raczej bardziej zgubił, chyba że pisałem z IDOTĄ. Co to za numer listu AT15118489237595 ? Na pewno nie należy do DHL.
  • 6
  • Odpowiedz
@MatZeus: kilka dni temu byl napad na auto z paczkami moze twoja paczka tam byla( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedys czekalam napaczke z dhl tez byl problem z dostar na czas, szkoda nerwow ,korzystam z povzty polsk ,paczkomatu czy innej
  • Odpowiedz
Jola44 > @GearBest_Polska


@MatZeus: Paczki nie dostanę, ciągle grają na zwłokę. Wysyłają mi numer listu który pokazuje że paczka nie zostala wysłana, co potwierdza DHL twierdząc że paczka nie została odebrana przez kuriera. Poczytałem o gearbest i jest to znany proceder. Dosyć pier$$##$lenia wysłałem im notę prawną o próbie wyłudzenia, firmę mają zarejestrowaną w UK, wiec podlegają prawu UE. Deklarowany czas na wysłanie przesyłki już dawno minął, co potwierdza
  • Odpowiedz