Wpis z mikrobloga

@nabavzbjl: Kto wygląda PR-owo lepiej? Niemrawa Beatka od Polców i Polaków, o której ludzie nawet nie pamiętają, że jest premierem czy wykształcony Morawiecki, dobrze poruszający się w biznesie i władający kilkoma językami?
@nabavzbjl Część elektoratu pisu, dla którego mógłby być tym obcym bankierem z wyższych sfer, nie znający problemów prostych ludzi i tak dalej będzie na nich głosować, bo to beton-prezes namaścił, 500+ dalej jest to czego chcieć więcej. Natomiast dla ludzi, którzy się wahają, należący do klasy średniej, Morawiecki prezentuje się jako ktoś nowoczesny, mający lepsze predyspozycje do rządzenia państwem niż Beatka. Głosy o jakie musi walczyć pis to oni.
Głosy o jakie musi walczyć pis to oni.


@Aleis: Kłopot w tym, że PiS o nic nie musiał już walczyć. Jedyne, co musiał, to utrzymać ogromne zaufanie społeczeństwa, które zdobył m. in. przy istotnym udziale PBS. Zamiast tego, strzelili sobie w kolano, stopę a chyba i głowę. Jestem przekonany, że nie doceniasz tej części elektoratu, dla której PBS jest the best, a przeceniasz ilość wahaczy w klasie średniej.
@nabavzbjl: Komorowski też nic nie musiał robić by wygrać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem, która partia byłaby zdolna przekonać do siebie beton pisu, zastraszony tym, że "totalna opozycja" to banda złodziei i zdrajców.
@Aleis: Propaganda jest i w TVP i w TVN. W obu stacjach równie intensywna i bezczelna. Różnica jest taka, że ta w TVP robi Polsce dobrze, a ta w TVN robi Niemcom / neoliberalnej i lewackiej Europie dobrze.
@nabavzbjl: TVP nie robi Polsce dobrze, bo robi pisowi. Natomiast mówienie jaki to TVN jest niemiecki i chce zniewolić umysły Polaków jest już nudne, jak to, że Soros płaci za wpisy na wykopie (od 3 miesięcy nie dostałem ani szekla)
@Aleis: TVP robi dobrze PiSowi = robi Polsce dobrze. Na to, żeby do władzy doszli radykalni narodowcy niestety jest jeszcze za wcześnie, ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Póki co - musi wystarczyć PiS (którego fanem nie jestem, ale jestem ich wyborcą).

Co do Sorosa - cóż, zgłoś się do jakichś organizacji pozarządowych lub tzw. "ruchów obywatelskich" - tak najłatwiej zacząć zarabiać na lewackim trollowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡