Wpis z mikrobloga

@Arhkoe: Nie widzę problemów, normalna sprawa, tak samo jak maxi skutery, czy sprzęty pokroju Aprili RS 50 ;). W trakcie przejazdu przez miasto prędkości też nie stanowią problemu bo momentami mógł byś i rowerem startować :).
  • Odpowiedz
  • 0
@cysterna: Nie no, mam większa maszynę, ale dostałem 20 min temu telefon ze mechanik się nie wyrobi, wiec jestem skazany albo na jechanie 125 albo odpuszczenie tematu
  • Odpowiedz
Motocykl to motocykl. Nie ma czego się wstydzic. Dopóki nie jeździsz w trampkach i zbroi za 50zl to myślę że nie ma najmniejszych powodów do wstydu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Arhkoe: W tym przypadku liczy się bardziej gest i sama impreza niż maszyna na której się przyjechało, powaga, trochę więcej dystansu do tematu bo przyjeżdżają tam też 50ccm i nikt nie widzi w tym żadnego problemu, każdy przyjeżdża tym, czym jeździ, jednemu wystarcza 50 czy 125, drugi przyjedzie 50 czy 125 bo nie ma jeszcze papierów na wyższą kategorię, prosta sprawa.
Zakładaj "mundur" i atakuj, czym więcej maszyn, tym lepiej :).
  • Odpowiedz
@Arhkoe: no i gitara, jak na warszawskie MotoMikołajki jedziesz to do zobaczenia jutro! Pogoda będzie idealna! PS Strój Mikołaja załóż albo chociaż czapkę na kask naklej - pro-tip w Rossmanie ostatnio były całe stroje ;)
  • Odpowiedz