Wpis z mikrobloga

@Arhkoe: Nie widzę problemów, normalna sprawa, tak samo jak maxi skutery, czy sprzęty pokroju Aprili RS 50 ;). W trakcie przejazdu przez miasto prędkości też nie stanowią problemu bo momentami mógł byś i rowerem startować :).
@cysterna: Nie no, mam większa maszynę, ale dostałem 20 min temu telefon ze mechanik się nie wyrobi, wiec jestem skazany albo na jechanie 125 albo odpuszczenie tematu
Motocykl to motocykl. Nie ma czego się wstydzic. Dopóki nie jeździsz w trampkach i zbroi za 50zl to myślę że nie ma najmniejszych powodów do wstydu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Arhkoe: W tym przypadku liczy się bardziej gest i sama impreza niż maszyna na której się przyjechało, powaga, trochę więcej dystansu do tematu bo przyjeżdżają tam też 50ccm i nikt nie widzi w tym żadnego problemu, każdy przyjeżdża tym, czym jeździ, jednemu wystarcza 50 czy 125, drugi przyjedzie 50 czy 125 bo nie ma jeszcze papierów na wyższą kategorię, prosta sprawa.
Zakładaj "mundur" i atakuj, czym więcej maszyn, tym lepiej :).
@Arhkoe: no i gitara, jak na warszawskie MotoMikołajki jedziesz to do zobaczenia jutro! Pogoda będzie idealna! PS Strój Mikołaja załóż albo chociaż czapkę na kask naklej - pro-tip w Rossmanie ostatnio były całe stroje ;)