Wpis z mikrobloga

Nadeszła i moja pora na #wykopaczka w #wykopoczta

Sorry, @Michci0 (mam nadzieję, że to zero na końcu, a nie O), że się naczekałeś pewnie, ale jak odebrałem Twoją przesyłkę to za pół godziny miałem kolejnego SMSa... A że jutro już bez czasu, to jeszcze musiałem znów zasuwać do paczkomatu. Po drodze jeszcze trochę zajęć i teraz dopiero paczkę rozpakowałem.

Ale zanim jeszcze - wyciągam z paczkomatu i... Trochę posmutniałem, bo jakieś takie pogniecione pudełko. I dopiero po chwili zauważyłem, że pierwotnie była ładnie opakowana ale... zewnętrzne opakowanie nie przetrwało. Cud, że paczka w ogóle dotarła, bo etykieta została przeklejona. Co w tym #inpost to ja nie wiem - najpierw moja dla @sheta dociera w opłakanym stanie, teraz do mnie też wiele lepiej nie wygląda. Czyżby w #gliwice tak się obchodzili? Oj, chyba trzeba przypilnować ich tu.

Ale ad rem. List musiał kosztować wysiłku, widzę, żeby cały zapisać odręcznie wielkimi literami! (Nawet widać ten wysiłek, gdy na kolejnych kartkach litery stają się coraz większe :D). Doceniam!

Dla mnie to także druga edycja i mam nadzieję, że nie ostatnia, szczególnie że udało mi się i tym razem trafić na Mirka, który potrafi przygotować paczkę. I choć z koszulką trochę się zdradziłeś, to jednak nie spodziewałem się takiej! Zaskoczyła. Co prawda ja się na runmagedon nie nadaję, ale na rower w przyszłym sezonie będzie świetna! :) I fajnie, że wspominasz biegi w Gliwicach - samą imprezę jak najbardziej znam, a na hałdę czasem zapuszczałem się rowerem :) Życzę, żeby zdrowie Twoje pozwoliło dalej uprawiać ten coraz bardziej popularny rodzaj sportu, bo to nie taki nudny bieg :)

Kalendarz z #kotsimona jest genialny! Gdzieś Ty go znalazł?! No normalnie aż go szkoda będzie zapisywać!

A czy medalion z Wiedźmina przypomina kota? No nie wiem :P

Czekolada (oj, widzę rodzącą się tradycję w paczkach dla mnie) super i choć już obiad przygotowywałem, to nie mogłem się powstrzymać przed zjedzeniem niemałej kosteczki :) Ale i michałki też znajdą swoją porę! :)

Do piwa mimo wszystko mnie nie przekonasz :) Cieszę się, że nie próbowałeś na siłę :)

Dziękuję za miłe życzenia oraz sprawienie znów uśmiechu i nie zawiedzenie. Oby więcej takich! :)
D.....a - Nadeszła i moja pora na #wykopaczka w #wykopoczta

Sorry, @Michci0 (mam n...

źródło: comment_JXmipWoVmkrmEtcV3i4Ic1NEZG0Aigp6.jpg

Pobierz
  • 3