Wpis z mikrobloga

@surf: mają lepsze i gorsze spektakle, ale generalnie ja uwielbiam. tylko trzeba się przygotować, że to nie jest kabaret i nie wyjdzie nagle typ przebrany za Mariolkę i będzie udawał tępą laskę, to nie ten humor. tutaj, mimo pełnej improwizacji, jest jakaś historia opowiadana, w zależności od formatu. przeważnie jest zabawnie, ale na pewno za każdym razem inaczej, w przeciwieństwie do kabaretu.
@surf: zdecydowanie polecam. Chodze raz w miesiacu. Ja osobiscie wybieram te 2 impro ktore robia panowie z Klancyka : Zaburzone osobowsci i Pan Harold.

Smiechu sporo, ciagle cos nowego i jako ze jest to impro to jesli ktorys z nich palnie jakas glupote to reszta zespolu cisnie z niego na maksa drazac ta pomylke do oporu co prowadzi do komicznych sytuacji i dialogow.

Ogolnie poelcam !
@surf też się nad tym zastanawiałem ale nie wiem czy się wyrobie. Aha sugeruję kupić bilety online bo kupując na miejscu wchodzisz ostatni a wtedy miejsca są średnie
Ogólnie warto przychodzić ok 30 min wcześniej szczególnie teraz gdy ludzie przestali spędzać wieczory pod chmurką.