Wpis z mikrobloga

mireczki spod tagu #pracbaza
pracuje aktualnie jako planista produkcji w dosc nowoczesnym przedsiebiorstwie, jednak uwazam ze zarabiam za malo - niewspolmiernie do odpowiedzialnosci. do tego jestem do dyspozycji kierownikow zmian w godzinach 6-20 z tym ze to "charytatywnie" bo nie dostaje za to nic - robie to ze wzgledu na dobro firmy. zarabiam tu ok 3k pln netto + firma niedlug ma przejsc na SAPa; jakby nie patrzyc to rozwoj

Zastanawiam sie nad zmiana pracy - zamiast planowac (co i tak robimy w excelu tyle ze wykorzystujacym SI) pracowalbym jako referent ds analiz i planowania produkcji w przedsiebiorstwie rodzinnym produkujacym meble. I mysle ze zarabialbym tyle samo lub wiecej - nawet do 4,5k netto na reke. Z tym ze tu o SAPie nikt nie slyszal, firma jest polozona ze 30min samochodem ode mnie (obecnie mam do pracy 8min) i troche wieje komuna (z tym ze wyplata zawsze na czas+ fajne premie).

Zostalibysice w firmie w ktorej pracuje teraz ze wzgledu na nowoczesnosc i mozliowsc niejako rozwoju, czy poszli tam gdzie poprostu lepiej placa ale byloby pole do popisu przy optymalizacji?

#januszebiznesu #praca
  • 4
  • Odpowiedz