Wpis z mikrobloga

Witam Miraski. Pytanie do Was z branży IT. Jak każdy posiadam sieć Wi-Fi w domu dość wiekowym routerem Edimaxa. Problem polega na tym, że pewnego czasu miałem jakiegoś wirusa na najprawdopodobniej routerze chyba związanego z serwerami DNS. Podmieniało strony na reklamy, straszeni irytujące, a więc zrobiłem akcje reanimacji od nowa konfiguracja routera po zresetowaniu go, poustawiałem serwery DNS na kompach i działało do czasu. Teraz sytuacja wygląda tak u mnie wszystko działa lecz u siostry już nie do końca ping jej wariuje komp niby nie ma wirusów, je wyczyszczony. Teraz pytanie do Was co robić oddać lapka do serwisu czy szukać router jakiś nowy, bo ten Edi max ostatnia aktualizacja softu to 2007 rok. Jeśli nowy router to jaki i czy on rozwiąże ten problem. Dzięki Miraski za pomoc. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #it #komputery #komputer
  • 3
@Falcinho: jeśli na komputerze nie flushowales dnsa to sie samo nie zrobi. wpisy z podmienionego dnsa moga byc zapisane w komputerze do dzis. a router jakiś nowy tplink w cenie jaka Cię satysfakcjonuje i z funkcjami z ktorych korzystasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)