Wpis z mikrobloga

Wykopki kochane ja już nie mam na was siły:( Za każdym razem gdy pojawia się jakieś znalezisko o imigrantach to wyłączacie mózgi?!
Właśnie na główną weszło kolejne dziadostwo wyprodukowane przez rosyjska propagandę:
https://www.wykop.pl/link/4051191/82-ludzi-skazanych-za-gwalty-w-szwecji-urodzilo-sie-poza-szwecja-xd/
82% gwałcących w Szwecji to imigranci! Serio?! Przecież nawet w tym zmanipulowanym artykule jest podana kluczowa informacja:

between 10 May 2004 and 8 January 2015 (...) Among gang rape cases, 118 of the perpetrators, or 82 per cent, are immigrants.

Widzicie na czym polega manipulacja? Nie chodzi o wszystkie gwałty tylko o zbiorowe i w ciągu ponad 10 lat było takich przestępców wśród imigrantów zaledwie 10 rocznie. Dla porównania w Polsce w latach 2003-2008 takich gwałtów (art.197 par 3 -1) było 207. Ponieważ z definicji musi być za każdym razem co najmniej 2 sprawców to daje nam minimum 434 osoby w 6 lat czyli 72 rocznie - czyli gdybym chciał pisać artykuły dla Faktu tytuł już mam : "Polacy gwałcą zbiorowo 7 razy częściej niż muzułmańscy islamiści!"
Czyli te dane mówią nam, że w Szwecji problem gwałtów zbiorowych jest tak naprawdę marginalny. No ok może jest mało, ale nadal 82% to imigranci, prawda? No ale przy tak małej grupie wystarczy jeden przypadek, w który zaangażowanych jest 10-15 sprawców i już statystyki szlag trafia i wnioski z takich danych są gówno warte - to za mała próbka by wyciągać jakiekolwiek wnioski.
No dobra cyferki cyferkami, ale nadal mamy 118 zboczonych islamskich zwyrodnialców, prawda? A właśnie, że gówno prawda. W Szwecji obowiązuje bardzo szeroka definicja gwałtu np.: seks z prostytutką może być uznany za gwałt, seks z pijaną lub naćpaną też, seks bez zabezpieczeń bez zgody też, namawianie do seksu przez internet też itd itp to pułapka w którą wpadają często turyści z krajów zachodnich, wcale nie z Afryki. (Był przynajmniej jeden przypadek oskarżenia kilkunastu Amerykanów o gwałt zbiorowy - zamówili sobie prostytutkę na imprezę firmową:striptiz, macanki nic strasznego. Nie wiedzieli tylko, że dziewczyna była przymuszana do prostytucji. Wywinęli się ale mieli ciepło w gaciach:)

Także pamiętajcie są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i gówno prawda...to co nam podają w gównoportalach to ta trzecia:)

Czy to oznacza że problem przestępstw seksualnych wśród imigrantów w Szwecji nie istnieje? Oczywiście nie, po prostu z tych danych nic takiego nie wynika.

#islam #szwecja #imigranci #gruparatowaniapoziomu #tumnieniezminusujecie #lewackalogika #prawackalogika
Pobierz stahs - Wykopki kochane ja już nie mam na was siły:( Za każdym razem gdy pojawia się ...
źródło: comment_XSivDuk3WVhMsNmAMkXRAYwZD4p1PRzT.jpg
  • 16
@stahs: ja odnośnie robienia #!$%@? z logiki - bo widzę że jesteś w tym dobry.
pominę fakt, że 2x207 to według ciebie 434 i że ze 118/10 wychodzi ci 10. zdarza się...
nie mogę jednak pominąć tego, że porównujesz 207 gwałtów w Polsce, gdzie jest nas 38 milionów, z 118 popełnionymi przez IMIGRANTÓW, których nawet jeśli przyjmiemy że jest w szwecji ok. 10% (szacunki są różne) to wychodzi 1 milion.
wnosząc
@stahs: dodam jeszcze, że te 0,24 promila gwałcących szwedzkich imigrantów to średni wynik ROCZNY.
biorąc pod uwagę że dane są z lat dziesięciu to wychodzi nam, że w tym czasie 2,4 promila ich populacji brało udział w gwałtach zbiorowych.
ponad dwóch na tysiąc, 2400 na milion! to tak jakbyś w samej warszawie w ciągu 10 lat mieć do czynienia z 4000 zbiorowych gwałcicieli
no chyba że to ciągle, co roku ci
@sir_prize:
tak pomyliłem się i napisałem 207 zamiast 217, 118/11 bo to 10 lat i 8 m-cy...szczegóły.

porównujesz 207 gwałtów w Polsce, gdzie jest nas 38 milionów, z 118 popełnionymi przez IMIGRANTÓW

Porównuję 72 osoby skazywane średnio rocznie w Polsce z 10 skazywanym w Szwecji spośród urodzonych poza Szwecją. Te dane nie mówią czy są to imigranci, turyści czy kosmici. A nawet jeśli są to wszystko imigranci z Afryki to nadal
nie do końca cię rozumiem muszę przyznać.
najpierw piszesz że w Polsce gwałci się zbiorowo 7 razy częściej.
potem piszesz, że nawet jeśli 80 razy rzadziej to i tak na jedno wychodzi.
a statystyka nic nam nie mówi..(?).
to o co ci chodziło w takim razie?
@stahs: >No i widzisz ze 118 zrobiłeś 2400

też się zastanawiam jak to wyszło ale taka jest widać statystyka. chyba że się gdzieś po drodze walnąłem - jeśli tak to pokaż gdzie, bo sam jestem ciekawy.
wiesz, gdybyśmy mieli wchodzić w szczegóły to trzeba byłoby uwzględnić, że 10 lat temu nie było 1 miliona imigrantów w szwecji, tylu jest raptem od roku, więc ten wynik należałoby jeszcze pomnożyć kilka razy.

a
@sir_prize: to jeszcze raz po kolei:
1. Napisałem, że 7 razy częściej chcąc pokazać jak bzdurne jest takie prostackie interpretowanie danych statystycznych - napisałem przecież, że to propozycja tytułu dla Faktu.
2. Podałem dane z Polski żeby pokazać, że ta ilość 118 skazanych to nie jest żadna epidemia ani zjawisko masowe (przynajmniej na podstawie TYCH danych)
3. Przy tak niewielu przypadkach podawanie tego w procentach jest błędem i świadomą manipulacją. Jeśli
no dobrze, a dlaczego skupiasz się na statystyce gwałtów zbiorowych właśnie?
jeśli chodzi o epidemię gwałtów w szwecji o którą pytasz, to nikt chyba nie mówił że to epidemia gwałtów ZBIOROWYCH. a takich "solo" znajdziesz kilkadziesiąt/kilkaset razy więcej - mało?
próbka jest zdecydowanie bardziej reprezentatywna.
chcesz się pobawić w wyliczenia?
@sir_prize:

dlaczego skupiasz się na statystyce gwałtów zbiorowych właśnie?

Bo o tym jest ten artykuł. Te 82% dotyczy tylko gwałtów zbiorowych - "Among gang rape cases"

że 10 lat temu nie było 1 miliona imigrantów w szwecji

Mniej było uchodźców, imigrantów było niewiele mniej: w 2019 było 91 000 zezwoleń na pobyt w 2016 150 000 (z czego ok 40 000 to studenci i pracownicy)

nawet oficjalne tutejsze media, które zaczarowują
@stahs: i sam ją interpretujesz w dość karkołomny sposób, próbując dowieść, że nie ma problemu z gwałtami w szwecji...
weż teraz jeszcze pod uwagę, że ta informacja dotyczy tylko skazanych. ile jest gwałtów, których sprawcy nie są ustaleni, schwytani i osądzeni?