Wpis z mikrobloga

Nadszedł kres mojego #btc #rozdajo Gdy rozpoczynałem tę zabawę pod koniec czerwca to w najśmielszymi oczekiwaniach nie przypuszczałem, że uwiniemy się w niecałe pół roku - cena bita wynosiła wtedy 11kPLN, dzisiaj #btc + #bch z impetem przeskoczył wartość 50kilo ziko. Przypominam, że chodziło o ten wpis https://www.wykop.pl/wpis/24959023/rozdajo-bitcoin-chce-podarowac-wylosowanej-osobie-/ i zmodyfikowałem zasady w trakcie na Waszą korzyść, uzależnając wysokość nagrody od liczby plusów a nie od być albo nie być 15k tychże. Przyznam się też, że dla mnie zabawa z #btc zakończyła się, sprzedałem swoje niewielkie zasoby po przekroczeniu 10k$ gdyż spodziewałem się krachu. Zostawiłem sobie 0.3 Btc na dzisiejszą okoliczność, ja widać ze sporym zapasem (tak w ogóle to #!$%@? jesteście! Była szansa wygrać naprawdę solidną kasę to nakręcaliście się wzajemnie na to, że jestem oszustem, nie brakowało nawet szyderstw i zwykłego obrażania mnie. Serdeczny #!$%@? Wam w dupę ;) A poważniej - nagroda wyniosła 2249/15000 = 7500pln w zaokrągleniu - czyli 0,163btc na tę chwilę. Gratulacje @kacor87 mirkorandom wskazał na Ciebie. Podaj adres portfela na priv.
  • 22
@Ofszorowiec: co ja Ci zrobiłem że #!$%@? mi w dupę? czy ja #!$%@? coś do Ciebie pisałem? plusowałem i czekałem... czuję się #!$%@? obrażony przez Ciebie... #!$%@? Tobie w dupę za te wyzwiska. Bez przesady.
@Ofszorowiec no bo plusujesz sobie wpis ziomeczka z wypoka, ze zrobi rozdajo jak btc osiagnie 50k. A tu zara hur dur #!$%@? wam w dupe... Troche nietaktowne... Zawsze wiadomo ze bedzie kilku balwanow, ktorym nigdy nie dogodzisz, ale pisanie pozniej do wszystkich ze penis im w odbyt, troche mnie to ukulo. W kazdym razie szacuken za akcje no i co najwazniejsze, ze dotrzymales slowa :)
Pobierz
źródło: comment_CnbBosND4Ek1KEMM5Q3FyjhkqobAlfLg.jpg