Wpis z mikrobloga

Mam ten problem, że nie ma partii na którą mógłbym zagłosować w wyborach co tylko umacnia skonsolidowany PiS. Szczerze najbliżej mi do programu #nowoczesna jednak przyjęcie euro w Polsce to gospodarcze samobójstwo a to jeden z głównych postulatów. Wiem też, że program jedno a realne działania drugie- PO 2.0 ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Co powinienem zrobić w czasie wyborów?

#4konserwy #neuropa #pisis #polityka #polska

co zrobić?

  • usunąć konto i oddać nieważny głos 6.2% (5)
  • usunąć konto i nie pójść na wybory 12.3% (10)
  • usunąć konto i zagłosować na .Nowoczesną 35.8% (29)
  • usunąć konto i zagłosować na PO 8.6% (7)
  • usunąć konto i zagłosować na klauna Korwina 12.3% (10)
  • usunąć konto i zagłosować na KUKIZ (XDDD) 9.9% (8)
  • usunąć konto i zdechnąć na obczyźnie 14.8% (12)

Oddanych głosów: 81

  • 32
  • Odpowiedz
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: Nie kasuj konta i glosuj na partie do ktorej ci najblizej. 100% zgodnosci z rzadna partia (poza taka ktora sam zalozysz) nigdy nie bedzie. Mowienie ze realne dzialania to co innego jest bez sensu bo:

1. Oni jeszcze nie rzadzili, wiec jakis margines zaufania musi byc
2. Jest wieksza szansa ze zmiany ktore chcesz wprowadzi partia z ktora masz najlepsza zgodnosc z programiem niz partia ktora ma program przeciwny
  • Odpowiedz
@rudy2007: ordynacja wyborcza, próg 5% uważam za wystarczający, ewentualnie zmniejszyć go do 4% jednak zniesienie progu wyborczego to w ciągu 8/12 lat destabilizacja kraju.

@Haqim: no ale kurczę jeśli na nich zagłosuję, wygrają i wprowadzą wszystko co planują to w Polsce będzie euro z czym się nie zgadzam.

@BongoBong: nie muszę się zgadzać ze wszystkim ale jeżeli mam skrajnie odmienny pogląd na euro
  • Odpowiedz
ordynacja wyborcza, próg 5% uważam za wystarczający, ewentualnie zmniejszyć go do 4% jednak zniesienie progu wyborczego to w ciągu 8/12 lat destabilizacja kraju.


@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: Tak naprawdę nie byłoby dużej różnicy, istnieje próg naturalny.
  • Odpowiedz
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ:
odnośnie euro:

- Różni nas z PO podejście do euro. Jesteśmy za przyjęciem euro w Polscetak szybko, jak to możliwe. To nie jest tylko ułatwienie dla naszych przedsiębiorców i dla wyjeżdżających za granicę. To jest kwestia bezpieczeństwa, zakorzenienia się w UE. I mamy nadzieję, że jak Polacy zaczną lepiej zarabiać, to na pytanie czy chcą euro odpowiedzą: "weźmiemy każdą ilość".
  • Odpowiedz